Firma » Reklama

Druk kalendarzy

Druk kalendarzy
Zobacz więcej zdjęć »
Poszukują Państwo ciekawego sposobu na promocję swojej firmy? Zamiast drukować broszury i ulotki, które większość osób z pewnością od razu wyrzuci, warto pomyśleć o przygotowaniu atrakcyjnych gadżetów reklamowych. W tej roli doskonale sprawdzą się kalendarze listwowane.

Druk kalendarzy reklamowych - doskonały sposób na promocję firmy

W dzisiejszych czasach ulotki są nam wręczane na każdym kroku - w centrach handlowych i na głównych skrzyżowaniach miast, są dołączane do gazet i do zamawianych produktów. To sprawia, że najczęściej od razu mechanicznie je wyrzucamy. Z tego powodu zarzucanie klientów kolejnymi stertami ulotek jest coraz mniej efektywną formą reklamy. Zamiast tego warto wręczać gadżety reklamowe, które zostaną potraktowane jako miły, przydatny upominek. Wybór kalendarzy może być szczególnie trafny. To rzecz, która zawsze powinna być pod ręką, często na niego spoglądamy.

Wręczając estetyczny kalendarz reklamowy można mieć pewność, że obdarowana osoba będzie często na niego zerkać - jednocześnie utrwalając sobie pozytywny wizerunek firmy.

Eleganckie i estetyczne kalendarze listwowane

Estetyczne kalendarze listwowane pozwalają w przemyślany sposób zaaranżować przestrzeń, w której przebywamy na co dzień. W dodatku są bardzo użyteczne: spoglądając na nie będziemy mieć podgląd na każdy dzień roku. Stanowią one połączenie plakatu z wybraną grafiką i przejrzystego kalendarza. Można zamówić kalendarz z dowolnym motywem: pejzażem, wizerunkiem osób, przedmiotami związanymi z branżą, w której funkcjonuje nasza firma.

Można wykorzystać kalendarze do zamieszczenia logo i hasła reklamowego firmy. Można przygotować kalendarz na podstawie gotowego projektu graficznego dostarczonego przez klienta lub zlecić opracowanie go przez grafika. Można w tym celu wykorzystać fotografię klienta lub wybrać zdjęcia z olbrzymiej bazy. Wszystkie kalendarze oprawione są w aluminiowe listwy. Posiadają również wygodny haczyk, dzięki któremu bez problemu możemy zawiesić kalendarz w wybranym przez nas miejscu.

Drukarnia internetowa Labcreation - druk wysokiej jakości kalendarzy

Drukarnia Labcreation oferuje możliwość druku wysokiej jakości kalendarzy listwowych, w wybranym formacie. W zależności od potrzeb można zdecydować się na druk kalendarza na odpowiednim papierze, matowym lub błyszczącym. Co ważne, drukarnia internetowa Labcreation nie ogranicza się jedynie do wydrukowania kalendarza z przygotowanego przez nas pliku. Oferuje kompleksową usługę, która może obejmować również przygotowanie projektu przez doświadczonego grafika, a następnie wydruk kalendarzy i innego rodzaju materiałów.

Oferta drukarni Labcreation adresowana jest zarówno dla osób, które pragną zamówić jedynie kilka egzemplarzy kalendarza, jak i dla dużych firm potrzebujących ilości hurtowych.

Drukarnia internetowa Labcreation znajduje się w Olsztynie. Realizuje jednak również zlecenia z innych części kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

labcreation

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »