Technologie » Fotografia

Drukarki Epson Stylus Pro 9700 i TM-C610 nagrodzone Retail Evoluton Awards 2012 na Retail Technology

Drukarki Epson Stylus Pro 9700 i TM-C610 nagrodzone Retail Evoluton Awards 2012 na Retail Technology
Zobacz więcej zdjęć »
Dwie drukarki Epson zdobyły statuetki Retail Evolution Awards 2012 na tegorocznych Retail Technology Days 2012 dla najciekawszych produktów i usług prezentowanych podczas RTD.

W kategorii w kategorii „POS marketing” laur uzyskała wielkoformatowa drukarka atramentowa Epson Stylus Pro 9700 wraz z gamą różnych podłoży Production Media – jako rozwiązanie do wielkoformatowej komunikacji POS. W kategorii „Programy lojalnościowe” laur uzyskało rozwiązanie CoreCoupon firmy ILC, którego kluczowym elementem jest    paragonowo-kuponowa kolorowa drukarka Epson TM-C610.

 

Na tegorocznej edycji targów Retail Technology Days 2012 dwa urządzenia drukujące firmy Epson uzyskały statuetkę Retail Evolution Awards 2012, jako wyróżniające się, najciekawsze produkty prezentowane na RTD 2012. 

Kompaktowa drukarka Epson TM-C610 z wbudowanym mechanizmem odcinającym, drukuje
w kolorze, z szybkością do 96 mm/s na papierze z rolki o szerokości 58 mm. Głowica drukująca MicroPiezo i wodoodporne atramenty gwarantują najwyższą jakość i trwałość wydruków. Wbudowana karta sieciowa LAN oraz złącze USB znakomicie ułatwiają integracje urządzenia np. z systemami POS w różnych środowiskach.
Epson TM-C610 jest kluczowym składnikiem systemu kuponowego CoreCoupon opracowanego przez gotowym, elastycznym rozwiązaniem firmy ILS do tworzenia i obsługi programów promocujnych i lojalnościowych.

Wielkoformatowy Epson Stylus Pro 9700 to szybka drukarka o maksymalnej szerokości druku 44 cale. Dzięki zastosowaniu technologii Vivid Magenta w atramentach Epson UltraChrome uzyskiwane są bardziej dokładne, wytrzymalsze wydruki w żywych kolorach co oznaczają zmianę jakości drukowanych materiałów POS, CAD/GIS i innych reklamowych. Zestaw atramentów obejmuje czarny atrament matowy i fotograficzny zapewniający maksymalną jakość wydruku na wybranym nośniku, nawet na błyszczącym papierze fotograficznym. Najbardziej odpowiedni atrament jest automatycznie wybierany w urządzeniu, co zapewnia wygodę i wysoką wydajność drukowania. Nowa głowica drukująca Epson MicroPiezo™ TFP jest bardziej wydajna i wytrzymała. Technologia zmiennej wielkości kropli firmy Epson umożliwia uzyskanie kropli o wielkości 3,5 pikolitra, zapewniając najwyższą gładkość kolorów i dokładność szczegółów.

Urządzenie jest proste i tanie w eksploatacji - zapewnia szybką i tanią produkcję materiałów POS na własny użytek dla różnej wielkości punktów sprzedaży i sklepów wielkopowierzchniowych.

 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie prawie 78 tys. pracowników w 99 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa. http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1.594 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2010 osiągnął sprzedaż 1.583 mln euro www.epson.eu

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: dorota.kot@epson.pl                                   

Internet: www.epson.pl

Dorota Wódka-Kot                                              

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (1)

  • avatar
    Halema 2012-06-07 12:18:21

    Mogliby nagrodzić równie dobrze jeszcze L800 za stałe zasilanie do CISS. Dla przeciętnego użytkownika to była chyba najważniejsza rzecz, bo wielokrotnie obniżyła koszty wydruków, zwłaszcza dla fotografii.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »