Technologie » Komputery

Drukarki Epsona na Adobe Creative Suite 5 Evolution Tour

Drukarki Epsona na Adobe Creative Suite 5 Evolution Tour
Zobacz więcej zdjęć »
W 19 maja br. w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się prezentacja profesjonalnych rozwiązań dla grafików – pakietu Adobe Creative Suite 5.5.

Epson – partner wydarzenia – będzie prezentował profesjonalne drukarki (R 3000, R 2000 i Pro 4900)  oraz zestawy atramentów pigmentowych, które pozwalają odwzorować 98% wszystkich kolorów w skali PANTONE®1
http://www.adobe.com/pl/events/cs5evolution/

Maj 2011 r. — W trakcie całodniowego spotkania prezentowane będą poszczególne składniki Pakietu Adobe Creative Suite 5.5, który pomaga zwiększyć wydajność pracy oraz realizować kreatywne pomysły.

W kuluarach specjaliści firmy Epson demonstrować będą drukarki wykorzystujące technologię Epson MicroPiezo TFP™ (Thin Film Piezo), i atramenty  Epson UltraChrome™ HDR (High Dynamic Range) - 11-kolorowy zestaw atramentów pigmnetowych pozwalający odwzorować 98% wszystkich kolorów w skali PANTONE®1
Prezentowane będą rozwiązania dla grafików (R3000/R2000 oraz PP100) oraz wykorzystanie urządzeń Epsona do proofingu. W czasie spotkania wykorzystywane będą również ultra smukłe i ultra przenośne projektory EPSON EB-1775W.

 

[1] *PANTONE® jest własnością Pantone LLC. 98% pokrycia skali według wzornika PANTONE FORMULA GUIDE solid coated przy wydruku w rozdzielczości 2880 x 1440 dpi na papierze Epson Proofing Paper White Semimatte z wykorzystaniem sterownika drukarki Epson. Pokrycie skali PANTONE może ulec zmianie w przypadku wydruku z wykorzystaniem oprogramowania RIP innych firm.

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne. Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.  

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com   

Dodatkowych informacji udzielają: 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: dorota.kot@epson.eu                                  

Internet: www.epson.pl 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.pl   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »