Technologie » Fotografia

Drukowanie zdjęć stało się przeżytkiem...

Drukowanie zdjęć stało się przeżytkiem...
Zobacz więcej zdjęć »
Czy pamiętasz kiedy ostatnio wydrukowałeś zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym? Większość z nas odpowie „nie”, ponieważ papierowe zdjęcia stały się przeżytkiem. Zamawianie odbitek zabiera nam cenny czas i jest nieekonomiczne. Alternatywą są coraz bardziej popularne ramki cyfrowe.

Sprzedaż cyfrowych aparatów fotograficznych z roku na rok rośnie w tempie astronomicznym. Któż z nas nie ma znajomego, który ma drogą lustrzankę z potężnym obiektywem?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Reszta przyjaciół prawie na pewno ma bardziej lub mniej skomplikowany aparat fotograficzny zapisujący zdjęcia na karcie pamięci. Pomimo tego trendu ilość osób zamawiających odbitki zdjęć u fotografa maleje z roku na rok. Na pierwszy rzut oka wydaje się to nielogiczne. Robimy więcej zdjęć niż kiedykolwiek, a odbitek zamawiamy coraz mniej. Jest na to jednak bardzo proste wytłumaczenie - zdjęcia coraz częściej przeglądamy i przechowujemy na komputerze. Kiedy przychodzą znajomi, którym chcemy się pochwalić zdjęciami z wakacji zapraszamy ich przed komputer zamiast przeszukiwać pudła z fotografiami ukryte głęboko w szafach naszych mieszkań. Tak jest prościej i wygodniej. Kolejną alternatywą jest podłączenie dysku ze zdjęciami do telewizora i oglądanie pokazu w dużym formacie.

Czy jednak zrezygnowaliśmy zupełnie z wieszania fotografii na ścianach, stawiania ich na biurku lub stoliku nocnym? Otóż nie! Od jakiegoś czasu na polskim rynku pojawiły się ramki cyfrowe. Na początku, jak to z każdym nowym sprzętem, były bardzo drogie i tylko nieliczni mogli sobie na nie pozwolić. W tej chwili pojawiają się coraz większe i coraz tańsze. Na rosnące zapotrzebowanie postanowił zareagować Treecon, wprowadzając na rynek trzy modele eleganckich, multimedialnych ramek 7-calowych, różniących się od siebie wyglądem.

Wszystkie modele charakteryzują się następującymi cechami

  • posiadają wyświetlacz 7 cali TFT LCD o wysokiej rozdzielczości 800x480
  • mają możliwość wyświetlania nie tylko zdjęć, ale i muzyki oraz video (filmy, klipy)
  • obsługują karty pamięci typu: CF/MD/MS/SD/MMC/SM
  • mają funkcję automatycznego pokazu slajdów z efektami przybliżeń i oddaleń
  • posiadają pilota zdalnego sterowania do obsługi ramki w komplecie
  • wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie: 185zł
  • gwarancja na 24 miesiące w systemie Door-to-Door

Ramki Treecona są nie tylko przeznaczone do użytku domowego. Wielu klientów kupuje je do celów marketingowych i reklamowych. Możliwość odtwarzania plików filmowych w technologii MPEG oraz muzycznych MP3 otwiera zupełnie nowe zastosowanie produktu. Ramki świetnie spisują się w miejscach użyteczności publicznej - na stoiskach targowych, w sklepach, urzędach, poczekalniach, biurach. Ruchome obrazy i muzyka przyciągają wzrok klientów, można dzięki nim zaprezentować produkty - zarówno na fotografiach jak i krótkich filmach reklamowych (także z narracją i napisami). Ramki można zawiesić na ścianie, ale także ustawić na poziomej powierzchni - posiadają ruchomą nóżkę w zestawie.

Takie rozwiązanie jest niezwykle skuteczne w miejscach, gdzie tworzą się kolejki (np. sklepy, urzędy pocztowe), w poczekalniach (u lekarza, mechanika) i w zakładach usługowych, w których klient spędza więcej czasu niż chwilę (fryzjer, pralnia). Kiedy klient się nudzi, błądzi wzrokiem i nie ma co ze sobą zrobić warto zaprezentować mu dodatkowe produkty i usługi, które może nabyć w danym miejscu. Takie podejście ma dwie podstawowe zalety - wzrost sprzedaży i umilenie czasu oczekiwania klienta.

Ramki cyfrowe to następca tradycyjnych, papierowych zdjęć. Znajdują zastosowanie w życiu prywatnym jak i w biznesie. Ich ceny spadły już do bardzo przystępnej wartości i nadają się świetnie na prezent urodzinowy, ślubny czy komunijny. Chcesz się dowiedzieć więcej na temat ramek Treecon? Odwiedź naszą stronę:

http://treecon.pl/produkt_4

http://treecon.pl/produkt_5

http://treecon.pl/produkt_6Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mkunysz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »