Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Dubaj na wyciągnięcie ręki

Dubaj na wyciągnięcie ręki
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze 3 dni (do 21 stycznia) trwa promocja cenowa - 25% zniżki - na pokoje rodzinne 2+2. Oferta obejmuje również atrakcje w Marine and Waterpark (w tym Dolphin Bay, Sea Lion Point, Ray Feeding, Shark Safari, Aquatrek, Snorkeling oraz nurkowanie w lagunie Ambassador).

Bezpieczeństwo, słońce, wspaniałe plaże i liczne atrakcje dla całych rodzin to niezaprzeczalne atuty Dubaju, który wyrasta na jeden z ulubionych kierunków turystycznych Polaków (ok. 50.000 turystów rocznie). Dubaj wspaniale łączy nowoczesną infrastrukturę i osiągnięcia współczesności z niezwykłą kulturą Orientu. Z oczywistych względów jest szczególnie popularny zimą, gdy temperatura oscylująca wokół 25°C pozwala zarówno na zwiedzanie, jak i komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Jedną z najjaśniejszych i najbardziej charakterystycznych wizytówek Dubaju jest hotel Atantis, The Palm zbudowany na wyspie Palma Dżumejra, który olśniewa różnorodnością form spędzania wolnego czasu dla całej rodziny. Wśród licznych i zapierających dech w piersiach rozrywek na uwagę zasługuje m.in. park wodny Aquaventure Atlantis o imponującej powierzchni 170 tysięcy metrów kwadratowych.

 

Jeszcze 3 dni (do 21 stycznia) trwa promocja cenowa - 25% zniżki - na pokoje rodzinne 2+2.
Oferta obejmuje również atrakcje w Marine and Waterpark (w tym Dolphin Bay, Sea Lion Point, Ray Feeding, Shark Safari, Aquatrek, Snorkeling oraz nurkowanie w lagunie Ambassador).

 

Daty pobytu: od 7 stycznia do 22 grudnia 2018 r.  w zależności od dostępności miejsc.

* Podany rabat dotyczy pobytu 2 osób dorosłych i 2 dzieci poniżej 12. roku życia, które dzielą ten sam pokój

 

Więcej informacji na temat oferty znajduje się na stronie www.atlantisthepalm.com/saleRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prshark

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »