Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Dwa nowe zapachy Il Profvmo w Perfumerii Quality Missala

Dwa nowe zapachy Il Profvmo w Perfumerii Quality Missala
Zobacz więcej zdjęć »
Kolekcja zapachów włoskiej marki Il Profvmo w Perfumerii Quality Missala poszerzyła się o dwie kolejne kompozycje: Ambre d`Or i Santal Rouge. Oba orientalno-drzewne zapachy należą do linii Osmo.

Linia Osmo Il Profvmo to zapachy, z których skomponować można własne, niepowtarzalne perfumy tak, by w idealnej harmonii ze skórą tworzyły indywidualny, a zatem oryginalny i unikatowy zapachowy ślad. Wszystkie kompozycje linii można również nosić samodzielnie, ponieważ każda z nich stanowi kompletne, skończone dzieło perfumiarskiej sztuki Silvany Casoli. W dwóch zapachach linii Osmo, które właśnie pojawiły się w Perfumerii Quality kreatorka sięgnęła po niezwykle rzadkie i cenne składniki: szarą ambrę i drzewo sandałowe.

 

Olśniewająca Ambre d`Or to bogaty zapach o narkotycznym, żywicznym sercu, zamkniętym w objęciach miodu i egzotycznych drzew. Kompozycja ma moc afrodyzjaku, tworząc zmysłową więź między osobą, która ją nosi a osobą, która ją czuje.

 

Nuty głowy: mandarynka, biała brzoskwinia

Nuty serca: szara ambra, ambrette, datura, kwiaty opium, biały irys

Nuty bazy: mirra, drewno różane, ambra macerowana w miodzie z cytrusami

 

Elegancki Santal Rouge wzbudza nostalgię za podróżami ku dalekim krainom wschodzącego słońca. Serce zapachu budują czerwone jagody sandałowca oraz bogata esencja z jego kory, zmieszana z aromatycznym olejkiem czarnego goździka.

 

Nuty głowy: esencja skórek gorzkiej pomarańczy

Nuty serca: czerwone jagody sandałowca, esencja kory sandałowca, czarny goździk

Nuty bazy: drewno różane, goździki

 

Oba zapachy dostępne są w Perfumeriach Quality Missala w cenie 498 zł za flakon o pojemności 100 ml EDP.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Perfumeria Quality Missala

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »