Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Dwa nowe zapachy Jeroboam w ofercie Quality Missala

Dwa nowe zapachy Jeroboam w ofercie Quality Missala
Zobacz więcej zdjęć »
W ofercie Quality Missala pojawiły się dwa nowe zapachy francuskiej marki Jeroboam. Kompozycje Ambra i Vespero już są dostępne na półkach Perfumerii Quality.

Marka Jeroboam powstała w Paryżu w 2015 roku. Wspólną cechą jej zapachów są silnie piżmowe bazy. Do pięciu dotychczasowych dołączają dwie kolejne kompozycje: zmysłowa Ambra i zachwycające Vespero.


Orientalna Ambra jest zapachem nowoczesnym, odważnym i jednocześnie bardzo zmysłowym. Delikatne otwarcie z bergamotki i różanego geranium prowadzi wprost do ciepłego balsamicznego serca, otulonego w aromat wetiweru i paczuli oraz miękki obłok wanilii. Koktajl piżm w bazie odpowiada za zmysłowy urok zapachu.

Nuty: bergamotka, geranium, kadzidło, balsam Peru, paczula, wetiwer, wanilia, bób tonka, piżma

Szyprowo-skórzane Vespero (wyraz ten w języku esperanto oznacza „wieczór") to zapach intymny. Kompozycja trzyma się blisko skóry, otulając ciepłem paczuli i miękkością piżma. Ten zachwycający eliksir stworzono dla osób, dla których dzień rozpoczyna się po zmierzchu.  

Nuty: bergamotka, jabłko, różowy grejpfrut, cedr, geranium, skóra, jaśmin, paczula, ambrowe drewno, piżma

Ekstrakty perfum Ambra i Vespero dostępne są w Perfumerii Quality Missala i w wybranych perfumeriach na terenie całej Polski w cenie 398 zł za flakon o pojemności 30 ml.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Perfumeria Quality Missala

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »