Społeczeństwo » Społeczeństwo

Dwie prawdy biblijne.

Biblia jest księgą w zasadzie mało znaną, mimo to, że prawie w każdym domu wyznawców religijnych znajduje się ona jako przedmiot kultu, lub znaku przynależności do danej wiary chrześcijańskiej, katolickiej lub innych wyznań chrześcijaństwa.

Na temat tekstów biblijnych toczą się odwieczne spory tych, którzy w zasadzie nie znają dobrze treści zawartej w ksiegach umieszczonych tam przez różnego rodzaju ludzi nawiedzonych przez natchnieie Boga, po to, aby prorokowali oni, opisywali i nauczali innych, prawdy o Bogu, o Jego prawach, oraz wymaganiach wobec wiernego ludu, a także wobec pozostałych narodów.

 Właściwie ludzie tylko i wyłącznie powtarzają  jedeni po drugich, to co dowiedzieli się od innych ludzi na te tematy, to co przeczytali w licznych interpretacjach tekstów biblijnych, lub usłyszeli  w kościelnych kazaniach.

 Mało kto szuka prawdy u źródła, czyli w samej Biblii, gdyż jej teksty są trudne do zrozumienia, przeczą sobie wzajemnie, mówią o zbrodniach, rzeziach i karach od Boga, co jest sprzeczne z nauczanie religijnym dzsiejszych czasów.

Biblia Starego Testamentu jest najbardziej krwawą księgą, jaką stworzył świat.

Jest ona sprzeczna z Nowym Testamentem, gdzie użyto tekstów niosących nadzieję na zbawienie ludzkości dzięki miłosierdziu i litości Boga i Jego Syna, Jezusa Chrystusa.  

Dwie księgi, Stary i Nowy Testament są ze sobą sprzeczne, mimo, że są one spiete klamrą scalającą  je obydwie, jako jedną Biblię obowiązującą w nauczaniu  kościoła dzisiejszych czasów.

Te sprzeczności są przyczyną konfliktów na całym świecie i odpowiadają za niezasłużoną rzeź chrześcijan, którzy zostali siłą przymuszeni do wyznawania wiary, którą czczą jako jedyną prawdę.

 Sprzeczność tch dwóch Bibli Starego i  Nowego Testamentu, wywołuje konflikty  między wyznawcami Boga Jahwe, a wyznawcami Jezusa Chrystusa, co ostatnio doprowadziło do pogromu chrześcijan, zabijana ich, prześladowania ich przez hordy wyznawców islamu, którzy wyznają Jedynego Boga. 

Obojetnie jak Bóg ma na imię, czy to będzie Jahwe, czy to będzie Allach, Bóg, to jest Bóg, a nie ktoś, kto sobie uzurpuje prawo Boga, tak jak to interpretują narody nie uznające Bogów takich jak Jezus Chrystus.

Według Starego Testamentu narody te mają całkowitą rację, gdyż Sam Bóg Jahwe  w Prawie Mojżeszowym zastrzegł sobie, aby czcić tylko i wyłącznie Jego Osobę, gdyż nie uznaje On innych Bogów oprócz Samego Siebie powodowany wielką zadrością  o oddawanie czci posągom, obrazom i innym przedmiotom kultu, które są przez Niego obłożone klątwą.

Teraz zachodzi pytanie: Czy wyznawcy religii katolickiej, oraz wszelkich odłamów religii chrześcijańskiej są o tym powiadomieni, że ich wiara jest niezgodna z wolą Samego Boga?

Jeśli kościoły chrześcijańskie, w tym kosciół katolicki  zatajają tę prawdę przed wyznawcami religii jakiej nauczaja od 2 tysięcy lat, działają one na szkodę swoich wyznawców, gdyż w odpowiednim momencie pojawi się Prawdziwy Bóg Jahwe i zapyta się wyznawców tego co przez Niego zabronione, dlaczego złamali  Jego Prawo, które mówi o tym, aby nikt nie ważył sie czcić obcych Bogów, ani też obrazów uczynionych ludzką ręką.

 W takim działaniu widzę wielką pułapkę na nasza oobecną cywilizację, która za pogaństwo nieuznawane przez Boga Jahwe może ponileść dotkliwą klęskę. 

Ludzie ludziom gotuja zły los. Zwiedzenie świata jest ewidentne i niebezpieczne. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poszukiwacz Prawdy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Areta Szpura, 22 maja, godz. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »