Rozrywka i wypoczynek » Sport

Dwie wersje treningowe

Dwie wersje treningowe
Zobacz więcej zdjęć »
Trenować własne ciało można na różne sposoby. Niewątpliwie jednak najważniejszym aspektem jest to, aby trenować skutecznie i aby takie trening po prostu sprawiał nam przyjemność mimo pewnego zmęczenia.

Wybór metod treningowych jest spory, tym bardziej wówczas, jeśli korzystamy z siłowni. Bez wątpienia należy w tym miejscu zwrócić szczególną uwagę na trening o nazwie push&pull. Trening ten pozwala nam trenować we właściwy sposób różne partie mięśniowe, a więc zasadniczo można wskazać na możliwość trenowania całego ciała. Oczywiście trening push&pull rządzi się swoimi zasadami, które są jasno określone. Ogólnie rzecz ujmując można powiedzieć, że opiera się on o trzy lub czterodniowy cykl. Jeśli jesteśmy osobami początkującymi, to oczywiście należy zacząć od trenowania przez trzy dni w tygodniu. W ten sposób nie nadwyrężymy naszego organizmu nadto, a ponadto nie zniechęcimy się do treningu. Taki trening prowadzony przez około jeden do trzech miesięcy pozwoli nam na przejście do wersji czterodniowej. Tylko ta wersja jest tutaj pełnowartościowa i pozwala na prawidłowy rozrost wszystkich partii mięśniowych, ale oczywiście nie należy tejże wersji stosować od samego początku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Ćwiczenia wszystkich mięśni


Na każdą partię mięśni należy stosować określoną ilość serii ćwiczeń. Bardzo ważnym elementem jest ścisłe stosowanie się do podanych wielkości serii ćwiczeń, gdyż w ten sposób możemy mówić o treningu kompletnym. Bardzo ważnym założeniem treningu push&pull jest to, aby obciążenia rozkładać równomiernie na wszystkie partie mięśniowe. Jeśli bowiem będziemy bardziej ćwiczyć biceps niż plecy, to efekty naszego treningu nie będą takie, jakie powinny być. Przed przystąpieniem do treningu push&pull warto jest bliżej przyjrzeć się jego zasadom, warto zapytać o podpowiedź instruktora z siłowni, warto nie brać wszystkiego we własne ręce, gdyż jest to trening oparty o ścisłe zasady. Pragnąc, zatem skuteczności należy poddać się tym ścisłym zasadom i trening prowadzić rzetelnie. W ten sposób bardzo szybko możemy spodziewać się pozytywnych rezultatów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD Nutrition
http://nutrition.kfd.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »