Rozrywka i wypoczynek » Święta

Dwie za darmo - parkingowe udogodnienia w Solaris Center

Udane świąteczne zakupy i odpowiednie przygotowanie się do sylwestra wymaga nie tylko pomysłu, wyczucia smaku, ale także czasu. Z tego powodu w CH Solaris przez cały grudzień można parkować przez pierwsze 2 godziny gratis!

Nadchodzi grudzień, zbliżają się święta, a wraz z nimi - świąteczna gorączka zakupów. Kupienie bliskim wymarzonych prezentów wymaga nie tylko znajomości ich gustu, pasji i potrzeb, nie tylko poczucia smaku, ale przede wszystkim czasu. Gdy miną święta spędzone w rodzinnym gronie, każdy z nas potrzebuje czasu dla siebie, by odpowiednio przygotować się do sylwestrowego szaleństwa. To znów wymaga zarezerwowania dłuższych chwil.

Chcąc jak najbardziej ułatwić klientom ten szczególny okres, w grudniu w Solaris Center czas bezpłatnego parkowania został przedłużony do dwóch godzin. Dzięki temu każdy gość galerii będzie mógł spokojnie zadbać o zakup najlepszych podarunków dla bliskich, jak i o siebie samego.

Szczegóły dostępne na stronie www.solariscenter.pl i na facebooku (facebook.com/SolarisCenterOpole).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »