Kultura, sztuka » Kultura

Dwory arabskich książąt bez tajemnic. Spotkanie z Marcinem Margielewskim w Bonarce

Dwory arabskich książąt bez tajemnic. Spotkanie z Marcinem Margielewskim w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Marcin Margielewski, autor bestsellerów, powraca po przerwie z nową książką. „Zaginione arabskie księżniczki” to poruszająca opowieść o blaskach i cieniach dworskiego życia w Arabii Saudyjskiej. Na spotkanie z autorem zapraszamy 7 marca o godz. 16:00 w Empiku w Bonarce.

Marcin Margielewski odtworzył na podstawie świadectwa osoby, która przez większość życia pracowała na dworach władców saudyjskich, niezwykłe historie księżniczek arabskich. Kobiet, które decyzją swoich ojców, braci i mężów, czyli najbogatszych mężczyzn świata, zostały skazane na to, by o nich zapomniano.

Jak w XXI wieku kobiety giną bez śladu? Dlaczego nikt ich nie szuka? Czy kobieta może powiedzieć „nie"? Opowieść o bajkowym świecie, w którym jedna decyzja zmienia życie w koszmar, została spisana przez autora w książce „Zaginione arabskie księżniczki".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »