Moda » Odzież

Dwudziestolecie TATUUM

Już w najbliższy weekend marka TATUUM świętuje 20-lecie istnienia. Z tej okazji przygotowała dla swoich Klientów urodzinowy rabat i konkurs.

Dwadzieścia lat na polskim rynku to nie lada osiągnięcie. TATUUM od początku istnienia stawiało na pierwszym miejscu Klientów marki. To przez lata stało się fundamentem DNA marki.

Każda kolekcja jest budowana w oparciu o najważniejsze wartości marki, czyli naturalność, prostotę, osobowość, jakość i komfort. Oferta TATUUM to przede wszystkim naturalne tkaniny wysokiej jakości i trwałości, sprawdzone kroje i klasyczne formy, dbałość o detale, precyzja nawiązująca do najlepszych tradycji krawieckich, oryginalność i wygoda.

Klienci nieustannie dostarczają inspiracji projektantom, stąd misja TATUUM, aby oferować produkt najwyższej jakości, w atrakcyjnej cenie.
I tak od 20 lat, marka ubiera kobiety i mężczyzn w kolekcje łączące ponadczasową elegancję i klasykę z modowymi trendami.

Z okazji dwudziestych urodzin marka przygotowała dla swoich Klientów specjalny rabat i konkurs.
Już od najbliższego piątku, 13.10.2017 roku, w każdym salonie TATUUM, Klienci otrzymają 25% rabatu na zakupy. Dodatkowo, każda osoba, która dokona transakcji, może wziąć udział w konkursie i wygrać vouchery zakupowe w wysokości 300, 500 lub 1000 złotych. Wystarczy wypełnić formularz z pytaniem „Za co cenisz markę
TATUUM”.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Limelight

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 116781 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )