Firma » Biznes

Dwukrotnie większy salon CROPP w NoVa Park

Dwukrotnie większy salon CROPP w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W piątek 7 maja w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim otworzył się salon CROPP po relokacji. Zmieniła się nie tylko aranżacja sklepu i jego lokalizacja, ale przede wszystkim powierzchnia, która powiększyła się ponad dwukrotnie.

CROPP – polska marka należąca do rodziny LPP – oferuje damską i męską modę streetwear, uzupełnioną o szeroką gamę akcesoriów i butów. Każdego sezonu kolekcje CROPP inspirowane są współczesną kulturą i muzyką. Marka współpracuje z artystami sztuk wizualnych, ilustratorami i graficiarzami z całego świata, przez co wyznacza nowe trendy na ulicach polskich miast. Ducha i charakter marki podkreśla wystrój nowego salonu zlokalizowanego w NoVa Park, który został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami i w nowym koncepcie marki.

„Cieszymy się, że pomimo trudnych czasów firma LPP postanowiła ponad dwukrotnie powiększyć swój salon CROPP w NoVa Park, oferując tym samym mieszkańcom Gorzowa i okolic jeszcze bogatszy asortyment. Pokazuje to, że znane i lubiane marki będą w dalszym ciągu chętnie otwierać sklepy w centrach handlowych, traktując je jako dobre miejsce do prowadzenia biznesu” – mówi Ewa Bujnowska, Leasing Manager NoVa Park.

Salon CROPP o powierzchni 652 m2 jest zlokalizowany na poziomie 1, w sąsiedztwie sklepu Medicine.

„Naszym priorytetem jest zapewnienie różnorodnej oferty handlowej z markami lubianymi przez naszych klientów. Taką właśnie marką jest CROPP, który trafia w gusta zarówno młodszych, jak i trochę starszych klientów– dodaje Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »