Gospodarka » Przemysł

Dynamic Top Produktem Pomorza

Dynamic Top Produktem Pomorza
Zobacz więcej zdjęć »
Markowa benzyna Dynamic 98, dostępna tylko na stacjach sieci LOTOS, otrzymała dziś prestiżowym tytuł Top Produktu Pomorza 2008.

Plebiscyt na sztandarową markę Pomorza już po raz piąty zorganizowała redakcja gazety "Polska Dziennik Bałtycki". Paliwo Dynamic 98 czytelnicy dziennika wybrali z wcześniej wyselekcjonowanej listy najbardziej szacownych produktów regionu.

 

 

- To szczęśliwy rok dla Dynamica. Nie tylko udało nam się z powodzeniem wprowadzić to paliwo na bardzo konkurencyjny rynek, to jeszcze odnotowujemy ciągły wzrost jego sprzedaży - podkreśla Hanka Krzyżańska, prezes LOTOS Paliw. - Unikalne właściwości Dynamica docenili już eksperci Polskiej Izby Paliw Płynnych przyznając mu tytuł
i nagrodę Produktu Roku, podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Stacja Paliw w Warszawie. Dziś sami klienci uhonorowali nas nie mniej zaszczytnym tytułem Top Produktu Pomorza. To ogromna satysfakcja mieć w swojej ofercie produkt, cieszący się takim uznaniem na rynku.

Na łącznej liście wszystkich pomorskich Top Produktów oprócz paliwa Dynamic 98 znajduje się również rodzina olejów LOTOS Traffic Control.


Doceniane i wyróżniane przez kierowców

- Dynamica wprowadziliśmy do sprzedaży nie cały rok temu, a już dziś znajomość tej marki wśród klientów danej stacji jest porównywalna ze znajomością paliw BP Ulitmate, czy Statoil Suprema, które na rynku obecne są już kilka lat - komentuje Magdalena Jurdziak, szef biura marketingu LOTOS Paliwa.

Według najświeższych badań Pentora paliwa Dynamic rozpoznawalne są przez 37% klientów. Dla porównania rozpoznawalność paliw Ulitamte wynosi 38%, a Suprema 31%. Z badań tych wynika również, że klienci stacji LOTOS znacznie chętniej kupują dostępne na nich paliwa markowe niż klienci BP czy Statoil.


Jesienna kampania w TV

- Na listopad zaplanowaliśmy dla naszych klientów kampanię wizerunkową Dynamica, ukazującą ich prawdziwe oblicze. Pantera - symbol dynamizmu i super osiągów będzie głównym motywem przygotowanego przez nas filmu reklamowego - informuje Przemysław Rybka, szef projektu paliwowego spółki LOTOS Paliwa.

Po udanej promocji, w ramach której można było wygrać samochody marki KIA oraz szkolenia jazdy wyścigowej na profesjonalnym torze Ascari Race Resort w Hiszpanii LOTOS Paliwa szykują kolejne niespodzianki dla swoich klientów. Dodatkowym atutem zakupu paliw Dynamic, oprócz ich najwyższej jakości, jest możliwość otrzymania dodatkowych punktów w systemie lojalnościowym Navigator. Październik to wciąż miesiąc dodatkowego punktowania paliw na stacjach LOTOS. Za każde 2 punkty uzyskane przy zakupie paliw Dynamic kierowcy dostają 1 dodatkowy punkt.


Budzą zwierzę w każdym aucie

Paliwa Dynamic to wynik niezwykle precyzyjnych analiz laboratoriów rafinerii Grupy LOTOS SA w Gdańsku, która jest jedną z najnowocześniejszych rafinerii w Europie Środkowo-Wschodniej. Paliwa Dynamic dzięki unikalnej recepturze zdecydowanie poprawiają dynamikę, czas reakcji i osiągi samochodów pozwalając na pełne wykorzystanie mocy silnika oraz lepsze przyspieszenie. Dodatkowo zastosowane w nich komponenty znacznie obniżają tarcia w silniku oraz chronią zbiorniki i instalacje paliwowe przed korodowaniemRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »