Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Dyniomania w ETC Swarzędz

Październik oraz dary jesieni – z czym się kojarzą? Oczywiście z dyniami, których w najbliższym czasie nie może zabraknąć. W najbliższą sobotę każdy będzie miał szansę otrzymać taki pomarańczowy upominek od ETC Swarzędz. Co zrobić, by ją dostać?

W najbliższą sobotę 23 października ETC Swarzędz zaprasza do udziału w akcji „DYNIOMANIA”. Tego dnia każdy, kto zrobi w Centrum zakupy za minimum 100 złotych otrzyma dyniową niespodziankę. W godz. 10:00-18:00 przy specjalnym stoisku czekać będą hostessy, które po weryfikacji paragonu wręczą chętnym prezenty – i to nie byle jakie, bo iście jesienne. Z nich, już każdy w domowym zaciszu będzie mógł przygotować efektowną ozdobę  - oryginalny lampion lub pyszną dyniową zupę. Instrukcja, jak to zrobić będzie dołączona. 

 

UWAGA! Kwota zakupów w wysokości minimum 100zł może być sumą maksymalnie dwóch paragonów. Akcja potrwa do godz. 18:00 lub do wyczerpania zapasów. Regulamin akcji dostępny będzie na stoisku w dniu wydarzenia. 

 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »