Technologie » Komputery

Dyski 2,5" w zatoce 3,5" z Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP

Dyski 2,5" w zatoce 3,5" z Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP
Zobacz więcej zdjęć »
Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP to adapter, który umożliwia instalację dysków 2,5" w zatoce 3,5".

EZ-Fit Trio MB610SP używa najnowszego systemu tac Slim-U, które są zarazem lekkie i wytrzymałe. Dzięki nim adapter mieści 2 dyski HDD lub SSD o wysokości powyżej 9,5 mm lub 3 dyski poniżej 7 mm.

Przemyślana konstrukcja
MB610SP wykonano z wytrzymałego tworzywa ABS, dzięki czemu jest trwały i lekki jednocześnie. Jednoczęściowa konstrukcja oznacza mniej ruchomych elementów, które mogłyby ulec uszkodzeniu. Zarówno górna, jak i dolna powierzchnia jest otwarta, co pozwala na chłodzenie dysków przez wentylatory znajdujące się w obudowie komputera.
 
Elastyczny montaż
Aby zagwarantować najbardziej elastyczną instalację, EZ-FIT Trio MB610SP wyposażono w aż 60 otworów na wkręty. Dla porównania, standardowe dyski HDD 3,5" oferują zaledwie 10 otworów. Dzięki ich dużej liczbie w MB610SP, może być on zamontowany na 12 różnych sposobów. Dla jeszcze większej kompatybilności umieszczono otwory zarówno na górze uchwytu, jak i na dole.

Sugerowane zastosowania
EZ-FIT Trio MB610SP doskonale się sprawdzi w stacjach roboczych, komputerach PC, PC do kina domowego, mini-ITX i w domowych systemach serwerowych.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »