Gospodarka » Bezpieczeństwo

Działania NSG Group po raz kolejny docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Działania NSG Group po raz kolejny docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Zobacz więcej zdjęć »
Dwa projekty realizowane przez NSG Group w Polsce na rzecz lokalnej społeczności i pracowników firmy zostały wyróżnione w najnowszym raporcie FOB „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2015”. Cykl warsztatów filmowych dla dzieci i młodzieży oraz projekt edukacyjny, zwiększający bezpieczeństwo pracowników.

Dnia 31 marca 2016 r. Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB) opublikowało czternastą edycję raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki”, prezentującego najlepsze przykłady działań, podejmowanych przez przedsiębiorstwa w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (ang. CSR). W tegorocznej publikacji wyróżniono aż dwa projekty prowadzone przez NSG Group w Polsce – producenta szkła oraz produktów szklanych marki Pilkington dla budownictwa i motoryzacji. Realizowane w ostatnich latach programy „Szklany ekran Pilkingtona” i „Dzień Bezpieczeństwa w NSG Group” zaprezentowano jako wzorcowe działania, prowadzone w sposób długofalowy. „Społeczna odpowiedzialność biznesu, oparta na angażowaniu społeczności lokalnej i pogłębionej relacji z otoczeniem, a także na zrównoważonym podejściu do pracowników i kontrahentów pod względem bezpieczeństwa, etyki i jakości, jest jednym z kluczowych założeń działalności NSG Group” – mówi Monika Kuczyńska, dyrektor HR w NSG Group w Polsce. „Nasze projekty znalazły się w gronie najlepszych praktyk już po raz piąty i cieszymy się, że mogą być inspiracją dla innych przedsiębiorstw”.

Działania dla najmłodszych

Raport „Odpowiedzialny Biznes raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre praktyki 2015” zaprezentowano łącznie ponad 452 przykłady dobrych praktyk i 359 praktyk długoletnich. Oficjalna premiera publikacji miała miejsce 31 marca br. podczas konferencji w Kinie Muranów w Warszawie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »