Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dzieci uwielbiają trampoliny

W Krainie Zabawy Tęcza najbardziej oblegane przez dzieci są trampoliny i zabawki służące do skakania.Po kilku miesiącach od otwarcia w nowym warszawskim centrum rozrywki dla dzieci wprowadzone zostały liczne zmiany i planowanych jest wiele dodatkowych atrakcji.    

W Tęczy, która została otwarta jesienią 2010 roku w warszawskich Skoroszach dzieci najbardziej lubią te miejsca, w których można skakać i wyczyniać różnego rodzaju akrobacje. Poza tym prawdziwe oblężenie przeżywają pistolety pneumatyczne do strzelania kolorowymi kulami – opowiada właściciel Arkadiusz Dzikołowski.     

Do Tęczy przychodzą dzieci w wieku od jednego roku do 10 lat. W ciągu weekendu odwiedza park łącznie około 1,5 tys. warszawiaków i mieszkańców okolicznych miejscowości. W ciągu całego tygodnia przed południem do centrum zagląda coraz więcej grup zorganizowanych ze szkół i przedszkoli.

To co odróżnia ten park od innych stołecznych sal zabaw dla dzieci to imponująca, największa w mieście powierzchnia, ponad 1000 metrów kwadratowych. Rodzice chwalą najbardziej sposób, w jaki organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo maluchów przez wprowadzenie w centrum najnowocześniejszych rozwiązań.  

Udoskonalenia i dodatkowe atrakcje

Niedawno w kawiarni Tęczy, skąd rodzice i opiekunowie obserwują bawiące się maluchy, została zwiększona ilość stolików. - Teraz w komfortowych warunkach ta część parku może pomieścić 60 osób – przyznaje Arkadiusz Dzikołowski. W mapę parku na stałe wpisał się też Tęczowy Kącik Plastyczny, gdzie dzieci mogą rysować, malować i wykonywać prace plastyczne. W czasie weekendów odbywają się tu także warsztaty artystyczne dla najmłodszych prowadzone przez profesjonalnych grafików. W kalendarzu Tęczy znajdziemy również różne imprezy tematyczne i zabawy okolicznościowe dla dzieci.

Struktura parku została zaprojektowana przez firmę Happy Fun. Projekt był kosztowny, pochłonął kilka milionów złotych. Konstrukcja przestrzenna ma powierzchnię zabudowy 350 m2 i znajduje się na niej 15 zjeżdżalni tubowych i spiralnych, dwa duże  baseny wypełnione 50 tysiącami kolorowych piłeczek,  labirynty, ścianki wspinaczkowe, wieże, podwieszane mosty, czy armatki pneumatyczne. Najmłodsze dzieci mają wydzieloną przestrzeń do zabawy przystosowaną specjalnie dla nich. 

W najbliższym czasie planowane jest wprowadzenie dodatkowych zmian i atrakcji. Instalacja nowego zamknięcia sali zabaw ma służyć całkowitemu zabezpieczeniu przed możliwością opuszczenia parku przez maluchy i wyjściu do pasażu CH Skorosze, w którym znajduje Tęcza. Poza tym w najbliższym czasie przybędzie w parku gier i symulatorów gier. Będzie można bawić się m.in. na symulatorach tańca – Show Dance, czy korzystać z gier zręcznościowych typu cymbergaj.
  

Urodziny w Tęczy

Kraina dysponuje trzema salami zabaw przeznaczonych do organizowania urodzin i innych dziecięcych imprez, którymi zainteresowanie stale rośnie. Coraz więcej osób zamawia teraz rozszerzony zakres uroczystości dla swoich pociech z dodatkowymi atrakcjami. Terminarz jest wypełniony rezerwacjami. W dni powszednie można znaleźć jeszcze wcześniejszy termin, ale urodziny w weekend trzeba planować z co najmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem.      
o Kraina Zabawy Tęcza

Centrum zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 21.00, w soboty w godz. 9.00 - 21.00 i niedziele w godz. 9.00 - 20.00
Bilet wstępu bez ograniczenia czasowego kosztuje w dni powszednie 20 zł, a w piątek, sobotę i niedzielę 30 zł. Godzinna wejściówka do godz. 12.00 jest w cenie 10 zł, a od południa kosztuje 15 zł (w piątek 18 zł). 

Więcej na www.tecza-skorosze.pl

Dodatkowe informacje:
PRESTIGE PUBLIC RELATIONS
tel. 022 620 28 29
www.prestigepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kraina Zabawy Tęcza
http://www.tecza-skorosze.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »