Motoryzacja » Samochody

Dzięki nowemu symulatorowi Volvo o połowę skróciło czas rozwoju auta

Dzięki nowemu symulatorowi Volvo o połowę skróciło czas rozwoju auta
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy symulator Volvo pozwala szwedzkiej marce na dużo szybsze projektowanie nowych modeli. Pierwszym modelem powstały dzięki temu systemowi jest Volvo XC60.


Volvo potrzebowało 7 lat na stworzenie pierwszych modeli na platformie SPA, czyli nowej serii 90. Teraz z pomocą przychodzi nowy symulator, który pozwala skrócić ten czas o połowę i szybciej wprowadzac do oferty nowe modele.

Jak chwali się szwedzka marka, symulator pozwala na przeprowadzenie testów w wielu różnych warunkach, w tym na słynnej północnej pętli toru Nurburgring.

To właśnie dzięki temu symulatorowi możliwy był szybki rozwój nowego XC60, przed którym staje bardzo wazne zadanie. Poprzedni model był najlepiej sprzedającym się samochodem Volvo i druga generacja ma jeszcze poprawić ten wynik.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »