Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Dzięki wpadce możesz wygrać kurs językowy za granicą!

Dzięki wpadce możesz wygrać kurs językowy za granicą!
Zobacz więcej zdjęć »
Organizator kursów językowych Sprachcaffe Languages Plus zaprasza do konkursu, w którym wygrać można kurs jednego z 7 różnych języków w jednej z 30 szkół na całym świecie oraz wiele innych nagród językowych. W projekcie bierze udział 12 polskich blogerów językowych, a zadanie jest proste.

Uczysz się języków? Czytasz blogi językowe? Zaliczasz lingwistyczne wpadki? Pamiętaj, że najlepiej uczymy się na błędach, a w tym przypadku dzięki błędom można nawet zwyciężyć w konkursie.

Kurs językowy za granicą, smartfon i atrakcyjne pakiety materiałów do nauki języka to nagrody, których w sumie jest aż 87.

Wystarczy wypełnić formularz, zagłosować na ulubionego blogera językowego i odpowiedzieć na pytania. W tym opisać nam swoją największą i najzabawniejszą wpadkę językową i wygrać główną nagrodę oraz dać szansę wygranej innym! Bowiem równiez blogery wygrywa jedna z nagród - ale o tym decyduje głos uczestnika, który napisze najciekawsza odpowiedź. Los dwóch osób może więc być w Twoich rekach.

Wypełnij formularz i wygraj! -> http://goo.gl/DL1zZh

 Zapraszamy. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SprachcaffePolska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »