Społeczeństwo » Społeczeństwo

Dziękujemy Wam! DHL Express wznosi się na wyżyny wdzięczności

W ramach akcji „Rainbows & Heroes” DHL Express postanowił uhonorować służby medyczne na całym świecie za nieustanne ratowanie ludzkich żyć. Przemalowany samolot ozdobiony napisem „THANK YOU” już dwukrotnie wylądował na warszawskim Okęciu.

Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni – to bohaterowie, którzy na pierwszej linii walczą każdego dnia z pandemią koronawirusa i zasługują na wyjątkowe podziękowania za bohaterskie i szlachetne czyny.

 

W ramach akcji „Rainbows & Heroes” DHL Express postanowił uhonorować służby medyczne na całym świecie za nieustanne ratowanie ludzkich żyć. Przemalowany samolot ozdobiony napisem „THANK YOU” już dwukrotnie wylądował na warszawskim Okęciu.

 

Murale, bicie braw, koncerty na żywo, grane z balkonu lub z dachu budynku czy #hot16challenge. Form podziękowania i okazywania wdzięczności za świadczenie usług medycznych lekarzom i pracownikom służby zdrowia było już wiele.

 

Teraz słowa wdzięczności pojawiły się również w powietrzu. Firma kurierska DHL Express przemalowała jeden ze swoich samolotów marki Boeing B757-200 PCF, umieszczając na wysokości skrzydeł tęczę i napis „Dziękujemy Wam”.

 

Samolot kursujący na trasach międzynarodowych na co dzień doręcza przesyłki – również te zawierające artykuły higieniczne oraz medyczne, wyposażenie krytyczne dla szpitali, a także inne środki niezbędne do walki z globalną pandemią. Tym samym przyczynia się do podnoszenia poziomu bezpieczeństwa na całym świecie.

 

Kolorowy samolot pojawił się już dwukrotnie na warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina. Maszyna jeszcze przez cztery tygodnie będzie kursować na trasach międzynarodowych, pokazując naszą ogromną wdzięczność dla wszystkich bohaterów naszej nowej codzienności. Do tej pory samolot odwiedził już 11 miast i 9 krajów europejskich. Nasza strategia „Connecting people, improving lives” (Łączymy ludzi, poprawiamy życie) w takich czasach jak teraz znaczy jeszcze więcej – nie tylko w słowach, a przede wszystkim w działaniu – informuje Agnieszka Błaś, dyrektor ds. operacji w DHL Express.

 

Przemalowanie samolotu wpisuje się w strategię działań CSR-owych międzynarodowej firmy jaką jest DHL Express, będąca częścią grupy DHL Deutsche Post.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AZ_2018

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »