Dom » Wnętrza

Dzień Dziecka na cyrkowej widowni z Decoroom

Dzień Dziecka na cyrkowej widowni z Decoroom
Zobacz więcej zdjęć »
Cyrkowa trupa z prawdziwego zdarzenia, ku uciesze najmłodszych, zawitała w minioną niedzielę do Showroomu Decoroom przy ulicy Nowogrodzkiej 62B! Tegoroczna, 4. edycja Dnia Dziecka w Decoroom, odbyła się 2 czerwca.

W tym roku za motyw przewodni posłużył temat cyrku kojarzącego się z beztroską zabawą i pełnym kolorów dzieciństwem. Barwne widowisko dla dzieci i dorosłych uświetnił udział artystów areny cyrkowej - wyjątkowego magika, zwinnego szczudlarza i zabawnego klauna.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W magicznym cyrku pod dyrekcją zespołu Decoroom na zaproszonych gości czekało mnóstwo atrakcji, zaskakujących wrażeń i... słodkich przekąsek! Nie zabrakło kolorowej waty cukrowej, popcornu i smacznych lodów, które dopełniły niepowtarzalny klimat spotkania. W programie uwzględniono m.in. wizytę wesołego klauna, malowanie twarzy na wzór uroczych zwierzaków, naukę chodzenia na mini szczudłach, czy produkcję polimerowej tęczy i cyrkowego „super slime". Dla każdego  znalazło się coś twórczego i wesołego!

Animacje w przygotowanej na tą okazję strefie malucha pozwoliły utrudzonym rodzicom na chwilę odpoczynku, a najmłodsi miłośnicy gotowania mogli eksperymentować, łącząc smaki podczas warsztatów kulinarnych. Co więcej, uczestnicy mieli okazję podziwiać zjawiskowe akrobacje artystów cyrkowej areny i zagłębić się w świat magii za sprawą pokazu profesjonalnego magika.

Zamiłowanie pracowni Decoroom do dopracowanych detali dotyczyło nawet zaproszeń na wydarzenie, które przyjęły piękną formę biletu do cyrku przesłanego wraz z plakatem cyrkowym!

Zespół Decoroom to pasjonaci, którzy z przyjemnością organizują niestandardowe eventy i współtworzą wiele wartościowych inicjatywach angażujących ludzi skupionych wokół branży, ale także ich bliskich i znajomych. Decoroom wychodząc poza ramy swojej działalności zawsze podkreśla wartość profesjonalnej obsługi w zakresie projektowania wnętrz, a jednocześnie komunikuje przyjazne i szczerze ‘ludzkie' oblicze marki.

Partnerami wydarzania zostały marki: Porta Drzwi, Barlinek, Samsung, Villeroy&Boch, Grohe, Geberit, Tubądzin. Więcej informacji na: http://www.blog.decoroom.eu/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »