Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dzień Dziecka pełen atrakcji w Factory Annopol i Factory Ursus

Dzień Dziecka pełen atrakcji w Factory Annopol i Factory Ursus
Zobacz więcej zdjęć »
Każdego roku, pierwszego dnia czerwca obchodzone jest wyjątkowe święto wszystkich dzieci - tych młodszych i starszych, grzecznych i urwisów. Aby zapewnić swoim najmłodszym gościom przyjemne chwile, warszawskie centra Factory Annopol i Factory Ursus przygotowały specjalne atrakcje dla maluchów.

Już w najbliższą niedzielę dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych, zabawach z www.annopol.factory.pl oraz https://www.facebook.com/FactoryAnnopol

 

FACTORY URSUS

Factory Ursus jest pierwszym centrum outletowym na polskim rynku. Zostało otwarte w 2002 roku. Znajduje się w nim 80 salonów polskich i zagranicznych firm takich jak m.in.: Pepe Jeans, Nike, Mango, Calvin Klein, Calzedonia-Intimisimi, Tatuum, Diverse, Atlantic, adidas, House, Ecco, Reserved, Time Trend, Benetton, Paris Optique.

Więcej informacji o centrum Factory Ursus można uzyskać pod adresem www.ursus.factory.pl oraz https://www.facebook.com/FactoryUrsusRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »