Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dzień Dziecka pełen atrakcji w Silesia City Center

Dzień Dziecka pełen atrakcji w Silesia City Center
Zobacz więcej zdjęć »
Każdy rodzic z pewnością zna dokładnie datę 1 czerwca i wszystko to, co się z nią wiąże – wybór prezentów dla dzieci, ich wcześniejszy zakup i zapakowanie czy organizacja tego dnia tak, by był dla pociech niezapomniany. W tym roku z pomocą po raz kolejny przychodzi Silesia City Center.

Największe centrum handlowe na Śląsku zaplanowało z okazji Dnia Dziecka aż trzy dni atrakcji.

Już w dniach od 1 do 3 czerwca, Silesia City Center zamieni się w wielką krainę harców dla najmłodszych. Dzieci będą mogły bawić się zarówno w środku Centrum, jak i na zewnątrz budynku. Na Placu Słonecznym staną trzy dmuchane zamki rycerskie – dwa do mini wspinaczki i jeden w formie suchego basenu z piłeczkami. Korzystać z nich będą mogli już nawet trzylatkowie. Każdy malec z radością przemieni się tu w rycerza broniącego swojego fortu. Kolejne atrakcje czekać będą na Placu Śląskim. Tu dzieci będą mogły sprawdzić się na dmuchanym torze przeszkód, poskakać w basenie z piłkami, a także zagrać w dwie gry zręcznościowe. Jedną z nich jest dmuchany dart – zabawa, której celem jest trafienie rzutką w jak najwyżej punktowane miejsce na tarczy. Co ważne, tarcza tutaj jest dmuchana a rzutkami są kostki w formie rzepów – jest to więc całkowicie bezpieczna dla dzieci gra. Jako uzupełnienie atrakcji w Silesia City Center po Centrum przechadzać się będą szczudlarze, wręczając najmłodszym smakołyki i zachęcając do udziału w licznych konkursach z nagrodami. Animatorzy z kolorowymi farbkami zajmą się malowaniem buziek, a każdy, komu przyjdzie ochota na coś słodkiego będzie mógł skosztować przepysznej waty cukrowej. Wstęp na wszystkie te atrakcje będzie bezpłatny.

W czasie, gdy dzieci będą się doskonale bawić na dmuchańcach, ich rodzice mogą zrobić dobry uczynek. W dniach 1-3 czerwca wspólnie ze Stowarzyszeniem Dom Aniołów Stróżów organizujemy anielską charytatywną loterię fantową. Każdy kto odwiedzi nasze Centrum tego dnia będzie mógł kupić los-zdrapkę w cenie 10zł. Całkowita suma zebranych w ten sposób pieniędzy zostanie przekazana podopiecznym Domu Aniołów Stróżów. W naszej zabawie wygrać będzie można atrakcyjne upominki, ale wierzymy, że już sam zakup takiej zdrapki będzie dla każdego gratyfikujący – w końcu w ten sposób realnie pomożemy tym, którzy tego wsparcia potrzebują, a sami nie są go sobie w stanie zapewnić – mówi Magdalena Gibney, dyrektor Silesia City Center.

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka będą dostępne dla odwiedzających w godzinach 11.00-20.00. Losy-zdrapki będzie można nabyć u wolontariuszy Domu Aniołów Stróżow w dniach 1-2 czerwca w godzinach od 15.00 do 19.00, a 3 czerwca od 13.00 do 19.00. Partnerami akcji są: Gatta, TESCO, Gempe, Swiss, Frutti Art i Bartek. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »