Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dzień Dziecka w VIVO! Krosno

Dzień Dziecka w VIVO! Krosno
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Wydarzeniu jak co roku towarzyszy kreatywna zabawa i wiele interesujących aktywności. Tak właśnie będzie 1 czerwca w VIVO! Krosno, gdzie wspólnie z Centrum Dziedzictwa Szkła oraz Media Markt, VIVO! Krosno przygotowało wiele atrakcji dla dzieci.

1 czerwca, w godz. 13.00-18.00, w VIVO! Krosno odbędzie się wyjątkowy Dzień Dziecka. Najmłodsi pod okiem specjalistów z Centrum Dziedzictwa Szkła będą mogli wziąć udział w twórczych warsztatach malowania na szkle, podczas których stworzą niepowtarzalne wzory i motywy. Natomiast przyszli muzycy, dzięki magicznej maszynie stworzą swoje pierwsze kompozycje dźwiękowe. Dzień Dziecka w VIVO! Krosno to także duża dawka ekstremalnych emocji, którą zapewni cyrkowy duet – pod okiem ekspertów najmłodsi zgłębią wymagającą sztukę chodzenia na mini szczudłach. To nie koniec atrakcji! W specjalnie przygotowanej na tę okazję Strefie Gier Multimedialnych na najmłodszych będą czekać stanowiska z konsolami oraz ciekawe tytuły gier. Z okazji Dnia Dziecka w VIVO! Krosno pojawi się również strefa malowania buziek.

- Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców w sobotę, 1 czerwca, do VIVO! Krosno. To właśnie tu, w ramach Dnia Dziecka, na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji. Mamy nadzieję, że różnorodność zaproponowanych przez nas zajęć znajdzie uznanie w oczach rodziców i ich pociech.
Z pewnością każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie -
mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca, w godz. 13.00-18.00, w VIVO! Krosno.

 

Serdecznie zapraszamy!

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »