Rozrywka i wypoczynek » Święta

Dzień Dziecka z Nelą Małą Reporterką w Silesia City Center

Dzień Dziecka z Nelą Małą Reporterką w Silesia City Center
Zobacz więcej zdjęć »
1 czerwca to ważny dzień dla wszystkich dzieci, dlatego trzeba go uczcić w wyjątkowy sposób – na przykład w towarzystwie niezwykłego gościa.

Nela Mała Reporterka, której przygód i determinacji może pozazdrościć niejeden dorosły, pojawi się w Dzień Dziecka w Silesia City Center. Zanurkuje ona ze słuchaczami w świat dżungli, przygód i spełnionych dziecięcych marzeń.

Bycie podróżnikiem i pisarzem, prowadzenie własnej audycji radiowej czy telewizyjnej to marzenia wielu młodych osób. Nic dziwnego, że dziecięcym autorytetem stała się Nela Mała Reporterka, która powyższe czynności wykonuje na co dzień. Dziewczynka, która  przebyła dżunglę, morza, oceany i koło podbiegunowe, przyjedzie tym razem do największego centrum handlowego na Śląsku. 1 czerwca od godziny 14:00 na Placu Śląskim spotka się z fanami. Nasze Centrum jest miejscem inspirujących spotkań, dlatego cieszymy się, że udział w jednym z nich weźmie właśnie Nela. W końcu jej twórczość to bogata kopalnia wiedzy, którą cenią nie tylko jej rówieśnicy, ale też osoby dorosłe. Warto zatem ten dzień spędzić w rodzinnej atmosferze – zachęca Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center. Spotkanie rozpocznie się prezentacją, podczas której słuchacze przeniosą się w podróż dookoła świata. Tego dnia młodzi uczestnicy będą mogli zrobić sobie zdjęcie z idolką, zdobyć autograf i podbić pieczątkę w swoich książkach.

W tym wyjątkowym czasie nie może zabraknąć także atrakcji dla najmłodszych, dlatego w dniach 1-3 czerwca Plac Słoneczny zamieni się w miasteczko Smurfów. W strefie dmuchańców dzieci będą mogły dać upust swojej energii, a dodatkowych wrażeń dostarczą im przygotowane na tę okazję animacje.

Spotkanie z Nelą Małą Reporterką odbędzie się 1 czerwca od godziny 14:00 na Placu Śląskim w Silesia City Center. Z atrakcji na Placu Słonecznym najmłodsi mogą korzystać w dniach 1-3 czerwca. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Nela to prawdopodobnie najmłodsza reporterka świata, która podróżuje od piątego roku życia po różnych kontynentach nagrywając i opisując swoje przygody. Prowadzi autorski program telewizyjny w TVP ABC o podróżach po świecie. Pisze też książki, które ukazują się nakładem National Geographic. Jej twórczość została wyróżniona wieloma nagrodami, w tym Bestsellerem Empiku za rok 2015, 2016 oraz 2017. Decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej z 2016 roku jej książka pt. „Nela na kole podbiegunowym” w 2017 roku została włączona do kanonu lektur w polskich szkołach jako lektura uzupełniająca w VIII klasie szkoły podstawowej. Dotychczas nakładem wydawnictwa Burda Publishing Polska (National Geographic) ukazało się dziesięć książek Neli.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »