Rozrywka i wypoczynek » Święta

Dzień Dziecka ze Świnką Peppą w Avenidzie Poznań

Dzień Dziecka ze Świnką Peppą w Avenidzie Poznań
Zobacz więcej zdjęć »
Zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych przez najmłodszych dni w roku.

Aby przedłużyć radość z jego świętowania, przez cały weekend 1-3 czerwca w centrum handlowym Avenida Poznań będzie trwał Dzień Dziecka ze Świnką Peppą. W planie trzydniowego wydarzenia przewidziano szereg atrakcji.

To będą trzy dni niezapomnianej zabawy i niezwykłych wrażeń. Poznańskie centrum handlowe zamieni się w baśniową krainę, którą odwiedzą Świnka Peppa i George – bohaterowie jednej z ulubionych dziecięcych bajek. Najmłodsi będą mogli zrobić sobie 
z nimi zdjęcie i wspólnie spędzić czas. Podczas tego wydarzenia stawiamy na integracje, dlatego wiele atrakcji to zabawa w grupie. Spotkanie swoich ulubionych postaci z bajek będzie z pewnością miłą niespodzianką, ale równie ważne jest poznanie rówieśników – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy PoznańJuż od piątku na dzieci czekać będzie plac zabaw z dmuchańcami, balonowe zoo, strefa kreatywna z kolorowankami i łamigłówkami, a także animacje i wspólne zabawy. Dodatkowo najmłodsi będą mogli sprawdzić wiedzę oraz sprawność podczas konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

W niedzielę – podczas Wielkiego Finału – do Świnki Peppy i Georga dołączą wyjątkowi goście. Na placu animacyjnym młodzi magicy zaczarują rzeczywistość podczas warsztatów z Iluzjonistą, Klaun porwie ich w wir zabawy, a Madame Gazella nauczy dobrych manier w szkole i poza nią. A to wszystko w towarzystwie jedynego w swoim rodzaju zespołu muzycznego Peppa Band.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-3 czerwca (1 i 2 czerwca w godzinach 13:00-19:00, 3 czerwca 12:00-18:00) na I i II piętrze centrum handlowego Avenida Poznań. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »