Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Dzień Europy oraz boom boom rurki w Porcie Łódź!

Dzień Europy oraz boom boom rurki w Porcie Łódź!
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy czwartek (9 maja) przypada Dzień Unii Europejskiej. Z tej okazji sala zabaw Port Łódź Junior zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursach i zabawach dotyczących państw członkowskich UE. Natomiast od 13 maja w sali zabaw Centrum królować będzie muzyka i … boom boom rurki!

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ UNII EUROPEJSKIEJ

Do soboty włącznie (11 maja) potrwa w Port Łódź Junior Święto Europy z okazji przypadającego 9 maja Dnia Unii Europejskiej. Centrum przygotowało dla najmłodszych liczne zabawy, konkursy, quizy i zagadki na temat państw UE, dzięki którym maluchy dowiedzą się więcej na temat Europy i samej Organizacji. Na zajęciach plastycznych pod okiem animatorek dzieci będą mogły wykonać także własną flagę Unii Europejskiej.

GRAMY NA BOOM BOOM RURKACH

Jak z uśmiechem powitać nowy tydzień? Zacząć go od muzyki, śpiewu i dobrej zabawy! Port Łódź Junior rozpocznie kolejny tydzień z iście muzycznym przytupem. Już od poniedziałku (13 maja) do soboty (18 maja) Centrum zaprasza dzieci do udziału w koraoke - kto pochwali się swoim wokalnym talentem i wystąpi na scenie? Największą atrakcją dla maluchów będzie z pewnością możliwość pogrania na popularnych boom boom rurkach! Rurki te wykonane są z bezpiecznego tworzywa, a każdy kolor odpowiada określonym dźwiękom. Granie na nich polega na uderzaniu rurką o dowolną powierzchnię, np. wnętrze dłoni, kolano, podłogę czy krzesło, można też uderzać w nie pałeczkami lub innymi przedmiotami – możliwości tworzenia muzyki są nieograniczone! Oj, będzie bardzo muzycznie w sali zabaw przez cały kolejny tydzień! Dzieci wspólnie z animatorkami wykonają też własne mini instrumenty muzyczne.

 

Port Łódź Junior zlokalizowany jest obok Strefy Restauracyjnej Centrum. Sala zabaw zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, natomiast w soboty i niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 20:00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »