Firma » Reklama

Dzień Kobiet będzie wyjątkowy z RAJAPACK

Dzień Kobiet będzie wyjątkowy z RAJAPACK
Zobacz więcej zdjęć »
Choć do 8 marca pozostało jeszcze sporo czasu, kupując w RAJAPACK, możesz przyspieszyć świętowanie tej przyjemniej okazji. Od 22 lutego do 6 marca wszystkie zamówienia w sklepie www.rajapack.pl powyżej 599 zł są dodatkowo premiowane kartami upominkowymi perfumerii Douglas.

- RAJAPACK z okazji Dnia Kobiet łączy firmowe zakupy z przyjemnością dawania prezentów. Także tym razem projektując działania promocyjne, mieliśmy na uwadze przede wszystkim aktualne potrzeby klientów. Zadbaliśmy też o to, aby dzięki zróżnicowanym progom zakupowym każdy klient mógł pozwolić sobie na miły podarunek – mówi Agata Wójcik, Online Marketing Specialist firmy RAJAPACK. Kartę Douglas można zrealizować w jednym z 1000 punktów stacjonarnych lub sklepie online www.douglas.pl.  Daje ona możliwość wyboru produktów z bogatej oferty perfum i kosmetyków m.in. do pielęgnacji i makijażu.

Aby zdobyć wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet, należy dokonać jednorazowego zamówienia produktów RAJAPACK telefonicznie, mailowo lub na stronie www.rajapack.pl. Klienci, którzy przekroczą jeden z trzech progów zakupowych, będą mogli w swoim koszyku wpisać odpowiedni kod promocyjny uprawniający do odbioru karty podarunkowej na zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym sieci perfumerii Douglas.

Zakup powyżej 599,00 zł netto – kod XPLDG100 – Karta Douglas o wartości 100,00 zł.

Zakup powyżej 1499,00 zł netto – kod XPLDG150 – Karta Douglas o wartości 150,00 zł.

Zakup powyżej 1999,00 zł netto - kod XPLDG200 – Karta Douglas o wartości 200,00 zł.

Regulamin akcji: http://www.rajapack.pl/regulamin.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Royal Brand PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »