Firma » Biura

Dzień na który czekaliśmy

Każdy z nas ma w swoim życiu taki moment, w którym dochodzi do punktu zwrotnego, osiąga jakiś zamierzony cel i staje przed dalszymi wyborami. Jednym z takich wydarzeń w życiu jest ukończenie studiów i chwila, w której przychodzi nam dokończyć dzieło naszej wieloletniej pracy.
Jednym z elementów przygotowawczych i chyba bardzo dumnym dla każdego jest wydruk pracy dyplomowej. Jedna z drukarni reklamowała się na naszym wydziale jako oprawa prac Kielce - dobra cena. Udałam się więc do tej drukarni i Pani obsługując mnie rozpoczęła ciekawą rozmowę. Zauważyła ona, że ten moment, moment wydrukowania i oprawienia pracy dyplomowej jest bardzo istotny.

 

Zauważyła, że oni, jako pracownicy zwykłego ksero uczestniczą w bardzo wyjątkowej i nieraz podniosłej chwili w życiu każdego studenta. Okazało się bowiem, że każdy student uważa ten moment za najlepszy w kończeniu studiów, ponieważ po wielu trudach, zarwanych nocach, zdanych egzaminach, napisanych zaliczeniach i kolokwiach, a potem jeszcze mozolnej pracy nad pisanie magisterki, inżyniera czy licencjatu nareszcie możemy odetchnąć. Oczywiście czeka nas jeszcze obrona i odebranie samego dyplomu, ale mimo wszystko jest to miły moment dla każdego studenta.

Podczas tej sytuacji Pani w drukarni oprawa prac Kielce zauważyła, że trudno jest studentom wybrać kolor oprawy, zdecydować czy ma być na grubszym papierze, jednostronnie czy dwustronnie. Zazwyczaj wówczas pytają o zdanie pracowników ksero lub osób, które im towarzyszą. Wygląda to jak celebracja.

Widzimy, że nawet tak prosta rzecz jak chwila w ksero, przy drukowaniu i oprawie pracy dyplomowej okazuje się niesamowitym przeżyciem dla nas. Co ciekawe sami odbieramy często tą chwilę jako wyjątkową, a cieszy nas ten fakt jeszcze bardziej, jeśli widzimy, że osoby, które nam pomagają uczestniczą w tym przeżywaniu razem z nami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »