Dom » Nieruchomość

Dzień Otwarty w kompleksie Nowa Motława

19 czerwca br. Dekpol S.A. zaprasza na Dzień Otwarty inwestycji Nowa Motława, zlokalizowanej przy ul. Jaglanej 3/5 na Wyspie Spichrzów w Gdańsku.

19 czerwca br. Dekpol S.A. zaprasza na Dzień Otwarty inwestycji Nowa Motława, zlokalizowanej przy ul. Jaglanej  3/5 na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. W programie przewidziano liczne atrakcje, w tym zabawy dla dzieci oraz rodzinny piknik. Podczas wydarzenia zorganizowany będzie również konkurs, w którym do wygrania jest sztabka złota.

Tego dnia wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z pełną ofertą kompleksu Nowa Motława. Przewidziano także porady specjalistów w dziedzinie inwestowania w nieruchomości, dekoratorów wnętrz oraz doradców kredytowych.

Nowoczesny kompleks Nowa Motława składa się z dwóch części. W północno-zachodnim skrzydle znajduje się Aparthotel Number One z apartamentami hotelowymi sprzedawanymi w systemie condo. Natomiast w drugiej części inwestycji, położonej nad rzeką Nowa Motława, realizowane są budynki mieszkalne z przewagą 2- i 3-pokojowych apartamentów.

Nową Motławę wyróżniają rozbudowana infrastruktura obiektu, w tym przestronna strefa wellness z wewnętrznym basenem, saunami, jacuzzi i siłownią oraz podziemny parking. Dekpol S.A. prowadzi również rozmowy w sprawie rozbudowy nadbrzeża i zbudowania mariny jachtowej przy inwestycji.

Niewątpliwym atutem Nowej Motławy jest wyjątkowa lokalizacja. Obiekt powstaje na Wyspie Spichrzów, która w najbliższych latach ma szansę stać się jedną z modniejszych dzielnic miasta. Wyspa położona jest w samym sercu Gdańska, w prestiżowym sąsiedztwie najważniejszych zabytków Głównego Miasta,  m.in. Żurawia, Filharmonii Bałtyckiej i ulicy Długi Targ z Fontanną Neptuna. Ogromną zaletą tej lokalizacji jest też dogodna komunikacja z Lotniskiem, Dworcem Głównym i Południową Obwodnicą Gdańska.

Dzień Otwarty rozpocznie się 19 czerwca (niedziela) o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 17.00.
 

Więcej informacji nt. inwestycji na stronie www.nowamotlawa.pl oraz www.no1.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »