Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Dzień profilaktyczny w Avenidzie Poznań

Najbliższa sobota w Avenidzie Poznań upłynie pod znakiem zdrowia i profilaktyki.

Tego dnia studenci farmacji, medycyny i stomatologii połączą swoje siły, aby zadbać o zdrowie mieszkańców Poznania i okolic. W trakcie wydarzenia każdy będzie mógł skorzystać z konsultacji specjalistów oraz bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne.

Praca, natłok obowiązków i brak czasu na wizytę u specjalisty sprawiają, że pierwsze objawy choroby często są bagatelizowane. 17 listopada w godz. 11:00–19:00 w Avenidzie Poznań studenci kierunków medycznych połączą swoje siły i bezpłatnie przeprowadzą profilaktyczne badania oraz udzielą konsultacji specjalistycznych. 

Dzień profilaktyczny w Avenidzie to okazja, aby zwiększyć świadomość społeczeństwa na problem chorób cywilizacyjnych XXI wieku. W naszym Centrum wszyscy chętni będą mogli zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi, stężenie glukozy we krwi, wykonać analizę składu ciała,
a także porozmawiać z farmaceutami czy dokonać konsultacji stomatologicznych na profesjonalnym fotelu
– mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Dla kobiet przewidziano również szkolenia, dzięki którym dowiedzą się, jak prawidłowo przeprowadzić samokontrolę piersi. Badanie to pozwala na wykrycie zmian jeszcze we wczesnym etapie choroby nowotworowej, kiedy szanse na jej wyleczenie są największe.

Dodatkowo w dniu wydarzenia osoby pełnoletnie będą mogły dołączyć do bazy dawców szpiku przy stoisku Fundacji DKMS. Dla najmłodszych również przygotowano specjalne atrakcje.

Dzień profilaktyczny w Avenidzie Poznań odbędzie się 17 listopada w godz. 11:00-19:00 na poziomie I (przed salonem Pull&Bear). Udział w badaniach i konsultacjach jest bezpłatny. 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »