Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dzień z Radiem Łódź

Dzień z Radiem Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą środę 11 kwietnia w Porcie Łódź pojawi się wyjazdowe studio rozgłośni radiowej. Będzie świetna muzyka, występy artystyczne na żywo, rozmowy z ciekawymi gośćmi oraz wystawa zabytkowych radioodbiorników i sprzętu reporterskiego.

Radio Łódź będzie nadawać na żywo z Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) od godziny 15:00.

Audycję nadawaną prosto z Portu Łódź poprowadzą m. in. Marcin Tercjak i Bartek Florczak – znani i lubiani redaktorzy  radiowi, którzy rozmawiać będą o klasyce światowej muzyki. Na dobry początek o godzinie 15:00 zabrzmi popularny przebój zespołu Queen „Radio Ga Ga”. Nie zabraknie także gości specjalnych. W studiu radiowym Portu Łódź pojawi się zdobywca korony Himalajów Piotr Pustelnik, znany piłkarz i polityk w jednej osobie - Jan Tomaszewski, a także łódzcy artyści - Zuzanna Moczek – kompozytorka, grająca na gitarze, pianinie i akordeonie oraz instrumentalista Suavas Lewy. Dodatkowo przez cały dzień w Atrium będzie można oglądać wystawę zabytkowych odbiorników radiowych i sprzętu reporterskiego.

Na gości wydarzenia czekają również atrakcje artystyczne. O godzinie 17:10 w Atrium wystąpi zespół The Recyklofons, który wykona piosenki z akompaniamentem instrumentów wykonanych z surowców wtórnych. Natomiast o godzinie 18:10 zapraszamy do wspólnej zabawy z grupą Gospel Time - energetycznym, radosnym i roztańczonym chórem gospel.

 Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )