Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dzień zakochanych i całych rodzin w NoVa Park

Dzień zakochanych i całych rodzin w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Walentynki w NoVa Park trwają aż dwa dni! W dniach 14-15 lutego NoVa Park organizuje ciekawą akcję, aby uczcić nie tylko dzień zakochanych, ale również święto wszystkich osób, o których myślimy z czułością.

Pamiątką z tego niezwykłego wydarzenia będą zdjęcia pełne miłości, do których będzie można zapozować na tle walentynkowych dekoracji. W programie V Międzynarodowego Festiwalu Balonów zaplanowano także balonowe animacje dla dzieci z nagrodami oraz pozdrowienia od baloniarzy z całego świata!

NoVa Park już po raz piąty gości w swoich progach Międzynarodowy Festiwal Balonów, który co roku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Gorzowa i przyciąga szeroką publiczność do NoVa Park. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w walentynkowym klimacie. Z okazji wielkiego święta miłości NoVa Park przygotowało specjalny prezent dla swoich klientów - walentynkową strefę, w której zarówno zakochani, jak również całe rodziny i przyjaciele będą mogli zapozować do zdjęcia na tle balonowej dekoracji. Wykonane zdjęcia zostaną od razu bezpłatnie wydrukowane i wręczone uczestnikom akcji w prezencie.

W dniach 14-15 lutego NoVa Park zaplanowało również atrakcje dla swoich najmłodszych klientów. Na dzieci czekają balonowe animacje, pluszowe upominki oraz pokazy skręcania balonów. Uczestnicy zabawy będą mogli również poznać artystów balonowych z Polski i ze świata, o których informacje zostaną wyeksponowane na specjalnych sztalugach.

„Międzynarodowy Festiwal Balonów ponownie w NoVa Park! Tym razem balonowe królestwo zagości w NoVa Park przy okazji wspólnego świętowania dnia zakochanych i całych rodzin! Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy stanowisko, gdzie będzie można uchwycić Waszą miłość w walentynkowym kadrze. Nie zabraknie także zabaw dla najmłodszych z balonami w roli głównej zwieńczonych wręczaniem pluszowych upominków! Zapraszamy do wspólnego świętowania do NoVa Park!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w V Międzynarodowym Festiwalu Balonów w NoVa Park jest bezpłatny. Akcja odbywa się 14 lutego w godzinach 14.00-19.00 oraz 15 lutego w godzinach 12.00-19.00.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »