Technologie » Fotografia

Dzika przyroda Europy – konkurs fotograficzny

Dzika przyroda Europy – konkurs fotograficzny
Zobacz więcej zdjęć »
Serwis internetowy SwiatObrazu.pl oraz kanał Animal Planet serdecznie zapraszają do udziału w nowym konkursie fotograficznym „Dzika przyroda Europy”.


Europa - zaraz po Azji - jest najgęściej zaludnionym kontynentem na świecie. Jak dzika przyroda dostosowała się do życia obok ludzi? Czy obok nas występują jeszcze poruszające, dziewicze obrazy przyrody? Te pytania stawia kanał Animal Planet oraz serwis SwiatObrazu.pl Uczestnikom nowego konkursu fotograficznego „Dzika przyroda Europy”.


Zdjęcia nadesłane na konkurs fotograficzny "Dzika przyroda Europy" mają za zadanie nie tylko przedstawić najbardziej znane europejskie gatunki dzikich zwierząt, ale również skupić się na takich kwestiach jak ochrona dzikiej przyrody, przywracanie gatunków, ekoturystyka.

Nie wiesz, które ze zdjęć z domowego archiwum najlepiej oddają klimat dzikiej przyrody? Oglądaj program "Dzika przyroda Francji" na kanale Animal Planet (od 5 stycznia 2012 roku), który dostarczy wielu inspiracji.

Nowy cykl programów Animal Planet jest pamiętnikiem z podróży w głąb fascynującej, dzikiej przyrody Francji: od wybrzeży Oceanu Atlantyckiego po położone na południu plaże Morza Śródziemnego. Będziecie mogli podziwiać wysokogórskie ujścia rzek czy podmokłe, bagienne tereny. Zagłębicie się w dziewicze lasy, by potem wyjść na obszary rolnicze i tereny zurbanizowane. Wszystko to będzie zaś tłem dla bogactwa i różnorodności gatunkowej zwierząt żyjących na terenie Francji… i nieocenioną pomocą przy wyborze zdjęć konkursowych!

Spośród nadesłanych prac jury wyróżni trzy pierwsze miejsca oraz zostanie przyznana nagroda publiczności. Nagrody w konkursie "Dzika przyroda Europy" ufundował kanał Animal Planet - jedyna telewizja na świecie w całości poświęcona życiu zwierząt. To najwyższej jakości programy prezentujące prawdziwy świat natury i angażujące widzów w poruszające, pełne emocji i pasji historie, których bohaterami są najgroźniejsi drapieżnicy lub też nasi domowi ulubieńcy. Animal Planet łączy świat ludzi
i zwierząt, a wszystkim miłośnikom przyrody oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie.
 

Nagrody

I miejsce - Tablet Wacom Bamboo Pen&Touch Fun Medium
II miejsce Aparat fotograficzny Sony DSC-H70
III miejsce Statyw Manfrotto MN055XDB


Nagroda Publiczności

Nagroda publiczności to trzy zestawy filmów szkoleniowych przygotowanych przez redakcję SwiatObrazu.pl dla trzech wyróżnionych fotografii.

Jeden zestaw jest przeznaczony dla Czytelników, którzy ocenili fotografie zgłoszone do konkursu "Dzika przyroda Europy".

Na zestaw filmów szkoleniowych składają się następujące tytuły:

    * Praca z plikami RAW - pierwsze kroki w Adobe Photoshop Lightroom (czytaj więcej)
    * Profesjonalne wycinanie z tła w Adobe Photoshop – film szkoleniowy (czytaj więcej)
    * Zachwycające fotografie w technice HDRI - dla początkujących (czytaj więcej)

Zapraszamy do oceniania zdjęć zgłoszonych do konkursu "Dzika przyroda Europy".

 
Konkurs trwa od 3 stycznia do 14 lutego 2012 roku.

Regulamin

Galeria konkursowa

 

By zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu Użytkownika.

Wszystkim Uczestnikom konkursu życzymy powodzenia i z niecierpliwością oczekujemy na fotografie!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SObrazu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »