Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dziki zachód, lemoniada i zabawa na wrotkach!

Dziki zachód, lemoniada i zabawa na wrotkach!
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy weekend (25 – 26 sierpnia) w Porcie Łódź na wszystkie dzieci czeka moc atrakcji. Będzie pyszna lemoniada, zabawa na Patio, a w Port Łódź Junior pojawi się prawdziwy szeryf z dzikiego zachodu! Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

BARDZO DZIKI ZACHÓD!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W tym tygodniu Port Łódź Junior zaprasza najmłodszych do wyprawy na dziki zachód. Animatorki sali zabaw przygotowały dla małych kowbojów liczne konkursy i zabawy, m. in. rzucanie lassem czy szukanie złotej podkowy na szczęście. Odbędą się też specjalne wyścigi z przeszkodami, a na zajęciach plastycznych maluchy będą mogły wykonać własną ozdobę rodem z dzikiego zachodu! „Junior” zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat w godzinach 10:00 – 20:00.

OWOCOWE PYSZNOŚCI

Jest trochę kwaśna, trochę słodka i mega orzeźwiająca – mowa o lemoniadzie, która jest idealnym zdrowym letnim napojem. Już w najbliższą sobotę i niedzielę na Patio Portu Łódź pojawią się stanowiska, przy których każde dziecko pod okiem animatorek będzie mogło skomponować swoją własną ulubioną lemoniadę w kolorowym kubeczku. Napoje przygotowywać będziemy w godzinach 12:00 – 20:00. Na Patio na maluchy czeka także dmuchany zamek Alladyna oraz mega piaskownica.

STREFA WROTKARZY I RELAKSU

Przypominamy, że jeszcze do 2 września na Patio czynna jest bezpłatna wrotkarnia, która zaprasza dorosłych i dzieci w godzinach 12:00 – 20:00. Wrotkarze mają tu do dyspozycji profesjonalny tor do jazdy, wypożyczalnię sprzętu oraz kaski i ochraniacze. W każdą wakacyjną sobotę i niedzielę handlową można tu również bezpłatnie skorzystać z pomocy profesjonalnych instruktorów. Natomiast dla osób, które wolą trochę poleniuchować w letnim słońcu, przygotowane zostały hamaki, leżaki oraz kosze plażowe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »