Kultura, sztuka » Kultura

DZT Service mecenasem wystawy „Śpiąca…”

DZT Service mecenasem wystawy „Śpiąca…”
Zobacz więcej zdjęć »
DZT Service od wielu lat angażuje się w przedsięwzięcia lokalne, w tym projekty artystyczne. Tym razem firma ze Świebodzic, wraz z Prezydentem Miasta Wałbrzycha oraz Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, została mecenasem wystawy „Śpiąca…”.

DZT Service wyróżnia się na gruncie lokalnej gospodarki, angażując się w różnego rodzaju inicjatywy mające na celu wsparcie rozwoju regionu. Firma, nieprzerwanie od 2011 roku, wspiera Wałbrzyską Galerię Sztuki Biuro Wystaw Artystycznych, a w zeszłym roku była jednym z głównych mecenasów Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2014.

-Cieszymy się, że możemy wspierać kolejny interesujący projekt artystyczny. Jako firma pochodząca ze Świebodzic, mocno związana z regionem, interesujemy się wszelkimi inicjatywami, które wpływają na jego rozwój i promocję, a także edukację lokalnej społeczności. Dlatego też postanowiliśmy zaangażować się w projekt „Śpiąca..."- mówi Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service.

Autorką wystawy jest Barbara Idzikowska, absolwentka wydziału Szkła i Ceramiki we wrocławskiej PWSSP. Od 2004 roku pracuje we własnym „Atelier Si, Pb...", które stworzyła we współpracy z Eugeniuszem Getem Stankiewiczem. W swoim artystycznym dorobku posiada prace w przestrzeni publicznej Wrocławia oraz wiele indywidualnych wystaw w kraju i za granicą.

Wystawę „Śpiąca..." będzie można zobaczyć w wałbrzyskim Centrum Kultury i Sztuki Stara Kopalnia. Termin wernisażu zaplanowano na 11 marca. Wystawa będzie trwać do 6 maja, po czym zostanie na stałe zainstalowana w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.


DZT Service Sp. z o.o., razem z DZT Service & Heat i DZT Ciepło jest doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie wykonywania inwestycji i remontów w ciepłownictwie, wodociągach i kanalizacji. Zajmuje się serwisem kotłowni i węzłów cieplnych, oferuje budowę kotłowni w zamian za długoletnie umowy sprzedaży energii cieplnej. Spółka istnieje od 1991 roku. Świadczy usługi zgodnie z obowiązującymi standardami, posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.
Więcej informacji dostępnych jest na www.dztservice.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Multum PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »