Firma » Biznes

DZT Service uroczyście otwiera kotłownię w Świebodzicach

DZT Service uroczyście otwiera kotłownię w Świebodzicach
Zobacz więcej zdjęć »
22 października br. miało miejsce uroczyste otwarcie kotłowni miałowej na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Dzięki modernizacjom przeprowadzonym przez nowego właściciela – firmę DZT Service, obiekt jest jedną z najbardziej nowoczesnych kotłowni w Polsce.

W uroczystości udział wzięli m.in. burmistrz Świebodzic, przedstawicie lokalnych samorządów i zarządców wspólnot mieszkaniowych oraz firm, które były zaangażowane w proces jej modernizacji.

Kotłownia położona przy ul. Pułaskiego 10 na terenie Osiedla Sudeckiego została zakupiona przez DZT Service w marcu tego roku. Aktualnie dzierżawiona jest przez DZT Ciepło, która odpowiada za kompleksową modernizację inwestycji, do której wliczyć należy przede wszystkim wymianę kominów oraz instalacji układu oczyszczania spalin czy wymianę kotłów, które osiągają ponad 20% wyższą sprawność przy mocy termicznej poniżej 1 MW. Mimo kosztu unowocześnienia kotłowni, który wynosi ok. 1,8 mln zł, cena dla odbiorców ciepła oraz ciepłej wody nie uległa zmianom.

- Jesteśmy niebywale dumni z tej inwestycji, ponieważ jest to pierwszy obiekt, który w całości należy do DZT Service. Obiekt zakupiliśmy w marcu i mimo tak krótkiego czasu udało nam się przeprowadzić jego gruntowną modernizację, dzięki której mieszkańcy Świebodzic przestaną odczuwać uboczne skutki funkcjonowania kotłowni - informuje Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service.

Za sprawą wprowadzonych zmian kotłownia jest ekologiczna i już teraz spełnia wymogi Unii Europejskiej, które w Polsce mają obowiązywać od 2020 roku.

 

 

DZT Service Sp. z o.o., razem z DZT Service & Heat i DZT Ciepło jest doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie wykonywania inwestycji i remontów w ciepłownictwie, wodociągach i kanalizacji. Zajmuje się serwisem kotłowni i węzłów cieplnych, oferuje budowę kotłowni w zamian za długoletnie umowy sprzedaży energii cieplnej. Spółka istnieje od 1991 roku. Świadczy usługi zgodnie z obowiązującymi standardami, posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Więcej informacji dostępnych jest na www.dztservice.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Multum PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »