Technologie » Komputery

E-Blue – gamingowa nowość w ofercie sklepu Technikalia.pl

E-Blue – gamingowa nowość w ofercie sklepu Technikalia.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Podążając za światowymi trendami sklep Technikalia.pl rozszerza swoją ofertę produktową o profesjonalny sprzęt dla graczy marki E-Blue Gaming. Produkty gamingowe to nie tylko myszki i klawiatury, ale również wygodne i wytrzymałe fotele oraz sterowane pilotem biurka.

E-Blue Gaming to firma wielokrotnie wyróżniona w branżowych konkursach w kategorii producenta urządzeń peryferyjnych i mebli przeznaczonych dla graczy. Została założona przez pasjonatów gier z Azji. W ofercie znajduje się szeroko pojęty sprzęt gamingowy: myszki, klawiatury, słuchawki, podkładki, fotele oraz unikalne biurka sterowane za pomocą pilota.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Sklep Technikalia.pl zawsze stara się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, dlatego bardzo cieszymy się na współpracę na wyłączność z marką E-Blue Gaming. Nasze portfolio zostanie rozszerzone o kolejne produkty przeznaczone dla graczy. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowe i funkcjonalne biurka oraz urządzenia peryferyjne marki E-Blue Gaming. Jakość wykonania sprzętu usatysfakcjonuje każdego - nawet, najbardziej wymagającego entuzjastę wirtualnej rozrywki. Razem z E-Blue Gaming staramy się zapewnić naszym klientom atrakcyjne ceny zaawansowanych technologicznie produktów – powiedział Tomasz Cieślak właściciel sklepu Technikalia.pl

- Marka E-blue to coś więcej niż tylko produkty dedykowane dla gracza. To także japońska firma, mocno wspierająca rozwój drużyn e-sportowych. Ponadto marka buduje gaming areny, których celem jest zapewnienie graczom jak najlepszych warunków do grania. Na całym świecie zostało wybudowanych już ponad 700 takich obiektów. W ostatnim czasie zostały do Polski wprowadzone nowe 4 biurka dla gracza o różnych rozmiarach, wszystkie znajdują się w ofercie sklepu Technikalia.pl. Niebawem również do oferty zostaną wprowadzone nowe fotele z wbudowanymi głośnikami, wykorzystujące standard łączności Bluetooth. – powiedział Marcin Trojan Country Manager Sales & Brand marki E-blue w firmie Lama Plus Sp. z o.o.

O sklepie Technikalia

Technikalia.pl to sklep internetowy, który ma w swojej ofercie ponad 50 000 produktów należących do szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Sklep oferuje różnorodny asortyment począwszy od znanych i cenionych marek, po te mniej znane, ale spełniające potrzeby klientów. Logistykę magazynowo-sprzedażową obsługują największe firmy dystrybucyjne w Polsce tj. AB, ALSO, ABC

DATA czy KOMSA. Technikalia.pl daje możliwość zakupów bez rejestracji, na raty oraz przez system płatności on-line – Dotpay.

Produkty marki E-Blue są dostępne w sklepie Technikalia.pl: https://technikalia.pl/q/?keywords=e-blue&categories[]=138729Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »