Gospodarka » Żywność

E.Wedel i Stokson wprowadzają kolejną noWWość Donut WW

Efektem trwającej od 2018 roku współpracy marki E.Wedel z firmą STOKSON jest niecodzienna – Donut WW. Nowość stanowi kompozycję pysznego, donutowego ciasta, oryginalnej wedlowskiej czekolady i dużych kawałków kultowego Wafelka WW.

Donut WW swoim charakterem wyłamuje się schematom i wprowadza nowy wymiar przyjemności smaku w swojej kategorii. Unikalny charakter nowości określa jego wyjątkowa dekoracja skomponowana z dwóch rodzajów oryginalnych wedlowskich czekolad: mlecznej i deserowej. Czekoladową polewę urozmaicają kawałki kultowego wafelka marki E.Wedel – WW.

Każdy, z dwunastu dostępnych w tacce Donutów WW posiada dedykowaną papilotkę, której grafika bezpośrednio nawiązuje do opakowań uwielbianych wafelków WW.

Marka E.Wedel i firma STOKSON z sukcesami współpracują już od 2018 roku, a w ubiegłym roku na skutek wspólnych działań wprowadziły na rynek m.in.: Pączka E.Wedel i Mini Donuts E.Wedel. Każda z propozycji ma swój wyjątkowych smak i charakter, który pokochali wielbiciele wedlowskich słodkości.

Produkt dostępny wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »