Gospodarka » Żywność

E.Wedel podejmuje współpracę z kultową licencją Minionki

Marka E.Wedel podjęła współpracę ze studiem filmowym Universal, reprezentującym kultową markę Minionki. W wyniku wspólnie prowadzonych działań, na opakowaniach wybranych produktów z portfolio czekoladowej marki pojawiły się znani z filmu bohaterowie.

Minionków nie trzeba nikomu przedstawiać. To radosne, ciekawskie i słodkie postacie, które na stałe weszły do grona najbardziej rozpoznawalnych bohaterów kinowych. Za sprawą wyjątkowej współpracy pojawiły się na wybranych słodkościach z portfolio marki E.Wedel, m.in. piankach Ptasie Mleczko® Strawberry Shake, Czekoladzie Mocno Mlecznej czy Truskawkowej Czekotubce.  

 

Wszystkie produkty, będące efektem współpracy Universal Studios i marki E.Wedel, dostępne są już w sklepach. Każdy z nich znajdzie swoje miejsce na specjalnie przygotowanych standach. 

 

Za komunikację podjętej współpracy oraz działania PR odpowiada agencja Walk PR. Działania digitalowe spoczywają w rękach GoldenSubmarine, a zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Zenith.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

walk_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »