Technologie » Komputery

eAdministracja w przedsiębiorstwach

eAdministracja w przedsiębiorstwach
Zobacz więcej zdjęć »
TETA Personel.NET jest narzędziem cieszącym się dużą popularnością w przedsiębiorstwach wspomagającym zarządzanie. Posiada funkcjonalności ułatwiające pracę w działach kadrowo-płacowych, administracji kadr, naliczania wynagrodzeń.

Dodatkowo system wyposażony jest w narzędzia do obsługi umów cywilnoprawnych, działalności socjalnej, BHP, kasy zapomogowo - pożyczkowej, zarządzania organizacją firmy. Stanowi niezbędną w każdej firmie hurtownię danych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jednym z modułów TETA Personel.NET jest poświęcony eAdministracji. Pozwala on gromadzić wszystkie dane osobowe pracowników oraz je zabezpieczać.  W pakiecie znaleźć można funkcjonalności usprawniające podstawowe procesy zachodzące w działach personalnych w przedsiębiorstwach. System zbiera informacje związane z procesem zatrudnienia pracowników na wszystkie rodzaje umów.

Dzięki aplikacji można dokonać dokładnej analizy danych dotyczących pracowników. System zawiera dane osobowe pracowników, informacje o wykształceniu, zdobyte kwalifikacje, certyfikaty i poprzednio zajmowane stanowiska (także w poprzednich miejscach pracy). Również istnieje opcja wprowadzania danych na temat rodzin pracowników, co jest pomocne przy ewidencjonowaniu dodatkowych urlopów. W osobnych zakładkach można znaleźć informacje na temat zasług, nagród oraz kar każdego z pracowników oraz ścieżkę awansu, czy też zawieszenia stosunku pracy.

Moduły TETA Personel.NET zostały stworzone w oparciu o nowoczesne technologie informatyczne z wykorzystaniem możliwości Internetu, intranetu  oraz hurtowni danych. System jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Każde zdarzenie zostaje sprawdzone czy wszystkie dane są kompletne. Teta Otwartość rozwiązania, zgodność aplikacji z prawem, a także oszczędność czasu pracy to tylko niektóre z wielu zalet TETA Personel.NET.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Analiza danych
http://www.bmm.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »