Dom » Wnętrza

Easy Wring & Clean Turbo od Viledy – najprostszy i najskuteczniejszy sposób czyszczenia podłóg!

Easy Wring & Clean Turbo od Viledy – najprostszy i najskuteczniejszy sposób czyszczenia podłóg!
Zobacz więcej zdjęć »
Poznaj najprostszy i najskuteczniejszy sposób czyszczenia podłóg! Nowy zestaw myjący Easy Wring & Clean Turbo od Viledy to innowacyjny produkt, przy użyciu którego mycie wszelkich powierzchni odbywa się bez użycia siły.

Na uwagę zasługuje zarówno mop, jak i samo wiadro, które zostało zaprojektowane zgodnie z sugestiami Klientów marki Vileda. Wiadro posiada pedał, który w precyzyjny sposób wyciska mop, a zabezpieczenie przeciwko chlapaniu dba, aby praca nie poszła na marne. Opróżnianie wiaderka odbywa się jednym, naturalnym ruchem dzięki wyprofilowanemu odpływowi, a to wszystko bez ryzyka rozlania! Samo przenoszenie zestawu jest znacznie bardziej komfortowe – uchwyt zamontowany wzdłuż długiego boku zapobiega wylewaniu się zawartości. Wskaźnik poziomu wody pomoże dobrać jej optymalną ilość potrzebną do sprzątania.

Nowa nakładka na mop obrotowy zapewnia doskonałą jakość czyszczenia podłóg – niezależnie od tego, czy są to panele, glazura czy parkiet. Białe, mikroaktywne włókna skutecznie usuną nawet trudne zabrudzenia czy zaschnięte plamy. Natomiast czerwona powierzchnia zbierze pojedyncze drobiny oraz włosy.

Cena: ok. 159 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

gastrosfera

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »