Dom » Nieruchomość

Eddie Stobart Logisitics zajmuje ok. 58 000 m kw. w powstającym Panattoni Park Northampton

Eddie Stobart Logisitics zajmuje ok. 58 000 m kw. w powstającym Panattoni Park Northampton
Zobacz więcej zdjęć »
Panattoni, największy deweloper obiektów logistycznych w Europie, wynajął całą powierzchnię pierwszego etapu spekulacyjnej inwestycji Panattoni Park Northampton firmie Eddie Stobart Logistics.

Inwestycja Panattoni realizowana w ramach trzech budynków o wysokim standardzie przyciągnęła uwagę operatora logistycznego. Hugh Macdonald Brown, doradca Grupy, powiedział: „Brak dobrej jakości powierzchni przy autostradzie M1 skłonił nas do podjęcia rozmów z Panattoni na temat nabycia tych trzech budynków dla Eddie Stobart. Lokalizacja bezpośrednio przy trasie M1 w pobliżu węzła 16 przynosi firmie realne korzyści. Dostęp do doświadczonych kadr ma kluczowe znaczenie w tej branży, a w okolicach Northampton nie brakuje osób z odpowiednim doświadczeniem.”

Oliver Bertram, Development Director z Panattoni skomentował: „Panattoni może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w realizacji powierzchni odpowiadających wyśrubowanym standardom jakości. Rozmowy z Eddie Stobart na temat tej inwestycji pokazały, że nasze firmy pasują do siebie, a łącząc naszą fachową wiedzę i doświadczenie możemy stworzyć nieruchomości, które przyniosą korzyści obu przedsiębiorstwom.”

Sebastien Desreumaux, Dyrektor Generalny ds. Umów, Logistyki i Magazynowania, oraz iForce, powiedział: „Nowo zawarte kontrakty na nasze usługi oznaczają, że potrzebujemy coraz więcej powierzchni o wysokim standardzie. Zwróciliśmy się więc do wieloletniego partnera w zespole Panattoni, z którym współpracujemy już od dłuższego czasu. Spotkaliśmy się tam ze zrozumieniem i uzyskaliśmy pewność, że możemy podejmować dalsze kroki. Nasza obecność w Panattoni Park Northampton pozwoli nam wywiązać się z zawartych umów i kontynuować realizację planu konsolidacji naszej sieci na terenie całej Wielkiej Brytanii. Park oferuje nam strategicznie położoną wysokiej jakości powierzchnię w formie kampusu.


Eddie Stobart, iForce razem z The Pallet Network (TPN) zajmują ponad 116 000 m kw. powierzchni magazynowej w promieniu 25 km od Panattoni Park Northampton, a nasze pozytywne doświadczenia z działalności w obecnych lokalizacjach sięgające 1997 r. ułatwiły decyzję o wyborze tej lokalizacji. Biorąc pod uwagę nasze szersze plany związane z portfelem powierzchni magazynowych w perspektywie krótko- i średniookresowej, kompleks Panattoni daje nam unikalne możliwości i umożliwia kontynuowanie obsługi obecnych klientów z wykorzystaniem dotychczasowej kadry na bazie nowej ulepszonej infrastruktury.”

Panattoni jest w trakcie ubiegania się o pozwolenie na budowę dla drugiego etapu budowy Parku, oferującego najemcom 3 pozostałe działki, o powierzchni od 24 000 m kw. do 74 000 m kw.

Podczas rozmów na rzecz Panattoni działała agencja nieruchomości Savills and Burbage Realty.

Więcej informacji na temat Panattoni można znaleźć na stronie www.panattoni.co.ukRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »