Technologie » Internet

Edimax 7438PTn - ekspander N300 z wbudowanym gniazdem sieciowym

Edimax 7438PTn - ekspander N300 z wbudowanym gniazdem sieciowym
Zobacz więcej zdjęć »
EW-7438PTn posiada wbudowane gniazdo elektryczne. Umożliwia ono podłączenie innego urządzenia do zasilania, mimo użycia ekspandera. Jest łatwy w użyciu, eliminuje „martwe punkty” sieci bezprzewodowej i zwiększa jej pokrycie.

iQ Setup pozwala na łatwą i szybką konfigurację jednego z trzech trybów pracy: punkt dostępu, ekspander lub most WiFi. A dzięki zgodności ze standardem 802.11b/g/n ekspander zapewnia prędkość przesyłania danych do 300Mb/s.

Zwiększenie zasięgu sieci bezprzewodowej
EW-7438PTn w łatwy sposób zwiększa zasięg i jakość sieci bezprzewodowej w domu lub biurze, eliminując przy tym "martwe punkty". Wystarczy włączyć ekspander do gniazdka elektrycznego, by w kilka chwil zwiększyć zasięg swojej sieci.

3 tryby pracy
EW-7438PTn może pracować w jednym z trzech trybów: jako punkt dostępowy, ekspander lub most bezprzewodowy. Z kolei dzięki funkcji iQ Setup, jego konfiguracja jest łatwa i szybka.

iQ Setup
Funkcja iQ Setup, obsługiwana z poziomu przeglądarki internetowej, umożliwia szybką konfigurację urządzenia. Uciążliwa do tej pory konfiguracja teraz wymaga jedynie kilku kliknięć.

EdiRange - intuicyjna aplikacja na smartfony
Do konfiguracji i zarządzania EW-7438PTn można wykorzystać aplikację EdiRange. Udostępnia ona przejrzystą listę okolicznych sieci bezprzewodowych wraz z siłą ich sygnału, dzięki czemu możliwy jest wybór kanału dającego jak najlepszą wydajność połączenia bezprzewodowego. Dodatkowo aplikacja pozwala skonfigurować harmonogram lub sieć typu "Gość".

Bezpieczeństwo i wytrzymałość
Wbudowane gniazdo sieciowe jest zgodne z VDE 0620, co oznacza, że urządzenie było testowane pod względem odporności na uszkodzenia, izolacji elektrycznej i wzrostu temperatury.

Przełącznik sieci bezprzewodowej
EW-7438PTn posiada wbudowany przełącznik sieci bezprzewodowej, który pozwala w łatwy sposób zmienić siłę sygnału sieci bezprzewodowej lub ją wyłączyć. W trybie oszczędzania energii ekspander zużywa nawet do 25% mniej energii.

Dioda sygnalizująca siłę sygnału sieci bezprzewodowej
Ekspander EW-7438PTn wyposażony jest w diodę sygnalizującą poziom sygnału, co umożliwia znalezienie najlepszego miejsca dla optymalnego pokrycia sieci.

Przydatne funkcje
Ekspander ma możliwość skonfigurowania harmonogramu włączania i wyłączania sieci bezprzewodowej, a także stworzenia sieci typu "Gość", która jest odseparowana od sieci głównej. Wbudowany przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setup) pozwala na szybkie połączenie EW-7438PTn z istniejącą już siecią bezprzewodową. Wystarczy nacisnąć przycisk WPS na urządzeniu oraz na routerze.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117043 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )