Technologie » Komputery

Edimax BR-6428nS V5 - tani router z 4 trybami pracy

BR-6428nS V5 to najnowszy router firmy Edimax, który obsługuje 4 tryby pracy: router, punkt dostępu, ekspander, WISP.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Model BR-6428nS V5 korzysta z najpopularniejszego standardu komunikacji bezprzewodowej: IEEE 802.11n, który jest również określany jako Wi-Fi 4. generacji. Oferuje on prędkość 300 Mbps w paśmie 2,4 GHz. Router wyposażono w 5 portów: 1 WAN RJ-45 10/100 Mbps oraz 4 LAN RJ-45 10/100 Mbps.
 
4 tryby pracy
Model BR-6428nS V5 może pracować w 4 trybach: routera, punktu dostępowego, ekspandera zasięgu i WISP. Bez względu na to, czy chcesz używać go po prostu jako routera do udostępniania Internetu, jako punktu dostępu do sieci bezprzewodowej, ekspandera sygnału lub udostępniania bezprzewodowego połączenia internetowego przez Wi-Fi dla wszystkich urządzeń, wystarczy go podłączyć do środowiska sieciowego i wybrać odpowiedni tryb pracy za pomocą kreatora inteligentnej konfiguracji.
 
Prosta konfiguracja
BR-6428nS V5 ułatwia wykorzystanie różnych urządzeń cyfrowych do konfiguracji. Dzięki funkcji WPS Connect użytkownik może dodać urządzenia do sieci Wi-Fi za pomocą jednego przycisku. Instalacja odbywa się poprzez przeglądarkę internetową, która umożliwia skonfigurowanie routera za pomocą iPada, tabletu, smartfona lub komputera.
 
Wydajne anteny
Wykorzystując dwie zewnętrzne anteny o stałym wzmocnieniu, BR-6428nS V5 może zwiększyć siłę sygnału i zasięg sieci Wi-Fi. Pomaga również wzmocnić przenikanie sygnału przez ściany i podłogi w całym domu lub biurze.
 
Sieć gości
Router BR-6428nS v4 umożliwia stworzenie sieci typu "Gość", która jest odizolowana od sieci podstawowej.
 
Cena i dostępność
Edimax BR-6428nS v4 pojawi się w polskiej sprzedaży w lutym 2019 roku. Jego cena będzie wynosiła 79 zł.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »