Technologie » Internet

Edimax EW-7611UCB - dwupasmowy adapter Wi-Fi i Bluetooth USB

Edimax EW-7611UCB - dwupasmowy adapter Wi-Fi i Bluetooth USB
Zobacz więcej zdjęć »
EW-7611UCB to dwuzakresowy bezprzewodowy adapter sieciowy Wi-Fi AC600 z Bluetooth 4.0, który umożliwia użytkownikom łączenie się ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth, takimi jak telefony komórkowe, tablety, myszy, klawiatury, drukarki i inne.

Prędkość 11ac

EW-7611UCB działa z ultraszybkim Wi-Fi 802.11ac - prawie trzy razy szybciej niż 802.11n.
edimax_ew-7611ucb_1.jpg

Możliwość wyboru pasma

Adapter Edimax pozwala na wybór odpowiedniego pasma - 2,4 GHz o większym zasięgu dla surfowania po internecie lub szybsze 5 GHz dla gier online i streamowania.
edimax_ew-7611ucb_2.jpg

Bluetooth 4.0

Zapewniając najszybszą szybkość transmisji danych dzięki Bluetooth 4.0, EW-7611UCB umożliwia bezprzewodową komunikację z komputerami obsługującymi technologię Bluetooth, drukarkami, telefonami komórkowymi, zestawami słuchawkowymi, głośnikami, klawiaturami, myszami i wieloma innymi urządzeniami. EW-7611UCB jest również wyposażony w technologię Bluetooth Low Energy (BLE), która zapewnia dłuższą pracę baterii na komputerze, tablecie i innych urządzeniach.
edimax_ew-7611ucb_3.jpg

Duża kompatybilność

EW-7611UCB współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi jak Windows i Mac OS (Bluetooth nie jest zgodny z Mac OS) oraz oferuje wysoką wydajność w codziennym korzystaniu z sieci. Nie ma też problemów z kompatybilnością z najnowszymi urządzeniami peryferyjnymi obsługującymi technologię Bluetooth.

Cechy główne:

  • Standard sieci 11ac: maksymalna prędkość do 150 Mb/s (2,4 GHz) i 433 Mb/s (5 GHz) zgodnie ze standardem 802.11ac Wi-Fi. Karta jest wstecznie kompatybilna ze standardami 802.11a/b/g/n.
  • Bluetooth 4.0: nowy i zaawansowany podwójny tryb Bluetooth 4.0 LE i BR/EDR.
  • Kompatybilność wsteczna: Z Bluetooth 2.1 + EDR i 3.0 + HS.
  • Łatwa konfiguracja: wielojęzyczny kreator łatwej konfiguracji, kompatybilność z WPS.
  • Zabezpieczenia Wi-Fi: obsługuje 64/128-bitowe szyfrowanie WEP, WPA, WPA2.
  • Oszczędność energii: Obsługuje tryb QoS-WMM, WMM-Power Save i najnowszy Bluetooth 4.0 z technologią o niskiej energii (BLE).
  • Przenośna i kompaktowa konstrukcja: Łatwa do zabrania w drogę w dowolnym miejscu i czasie.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Edimax
http://edimax.pl/edimax/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »