Technologie » Komputery

Edimax EW-7822PIC - graj bez opóźnień

Edimax EW-7822PIC - graj bez opóźnień
Zobacz więcej zdjęć »
Zapaleni gracze niejednokrotnie stają przed ciężkim wyborem. Korzystać z przewodowego internetu (o ile mają go niego dostęp) i cieszyć się brakiem opóźnień, jednocześnie walcząc z plączącym się kablem, czy skorzystać z Wi-Fi, które nie zawsze jest tak wydajne, jak internet "po kablu"...

Rozwiązaniem może okazać się karta sieciowa Edimax EW-7822PIC, która pozwala bezprzewodowo połączyć się z siecią bez utraty jej wydajności.

Bezprzewodowy standard nowej generacji
EW-7822PIC to bezprzewodowa karta sieciowa nowej generacji zgodna ze standardem 802.11ac i oferująca prędkość transmisji do 867Mb/s w paśmie 5GHz, prawie 3 razy większą niż standard 802.11n.
 
Dwupasmowa łączność bezprzewodowa
Karta EW-7811PIC jest zgodna z bezprzewodowym standardem 802.11ac oraz kompatybilna ze standardami bezprzewodowymi 802.11a/b/g/n, co umożliwia połączenie z urządzeniami bezprzewodowymi w paśmie 2.4GHz z prędkością do 150Mb/s lub w paśmie 5GHz z prędkością do 867Mb/s.
 
Idealna dla graczy
Dzięki dużej wydajności, prędkości i zasięgowi sieci bezprzewodowej EW-7822PIC jest idealnym rozwiązaniem do gier online i streamingu filmów w jakości HD.

Anteny 5dBi
EW-7822PIC posiada dwie odłączane anteny 5dBi, które zapewniają lepszy zasięg i wydajność sieci bezprzewodowej.

Magnetyczna podstawka
Do karty EW-7822PIC dołączona jest magnetyczna podstawka z przewodem o długości 1.8 metra, dzięki której można umieścić anteny w miejscu o najbardziej optymalnej sile sygnału sieci bezprzewodowej.

Pobieranie i streaming
EW-7822PIC umożliwia pobieranie lub streamowanie plików multimedialnych, nawet w jakości HD, z YouTube lub podobnych serwisów bez opóźnień i buforowania. Pozwala także na przesyłanie plików z serwera NAS w sieci lokalnej z zawrotną prędkością oferowaną przez standard bezprzewodowy 802.11ac. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »