Technologie » Internet

Edimax Office 1-2-3 i sieć gotowa

Edimax Office 1-2-3 i sieć gotowa
Zobacz więcej zdjęć »
Office 1-2-3 to profesjonalny system bezprzewodowej sieci Wi-Fi, który został zaprojektowany z myślą o funkcjonowaniu biura. Zestaw trzech urządzeń zapewnia bezpieczne i oddzielne Wi-Fi dla pracowników, gości oraz osobną sieć dla urządzeń biurowych.


Łatwość instalacji i obsługi systemu

Zestaw startowy biurowego systemu Wi-Fi Office 1-2-3 zawiera trzy wstępnie skonfigurowane urządzenia AP, czyli punkty dostępowe, komunikujące się między sobą i posiadające samodzielnie działające funkcje ułatwiające konfigurację. 

Intuicyjny interfejs

Oprogramowanie wbudowane w urządzenia AP nie wymaga użycia serwera, dodatkowych programów ani innych opłat. Dedykowany interfejs Office 1-2-3 jest intuicyjny, bazuje na ikonach i w prosty sposób przeprowadzi użytkownika przez cały proces tworzenia sieci Wi-Fi. 

Trzy bezpieczne i oddzielne sieci Wi-Fi

Domyślnie każdy punkt dostępowy ma trzy sieci Wi-Fi: biurową, dla gości i obsługującą urządzenia. Ułatwia to codzienne funkcjonowanie biura. Każda z tych sieci ma osobne i bezpieczne uwierzytelnianie. 

Proste sposoby na logowanie

Sieci biurowe używają usługi RADIUS działającej na zasadzie klucza dostępu do Wi-Fi. Wystarczy wpisać hasło raz i system je zapamięta. Każdy pracownik ma swój indywidualny klucz dostępu do sieci. Sieci przeznaczone dla gości używają uwierzytelnienia przez SMS i specjalnej strony logowania do sieci WiFi spersonalizowanej przez firmę. Sieci urządzeń używają listy kontroli dostępu dla sprzętów, które nie są w stanie podać informacji o koncie. 

Zdalny harmonogram i E-MAP
Funkcja E-MAP pokazuje obszar, w którym działa Wi-Fi oraz status punktów dostępowych. Dzięki opcji ustawienia harmonogramu osoba zarządzająca siecią może określić godziny w jakich powinny działań wybrane sieci. 

Optymalizacja wydajności Wi-Fi

Urządzenia są wyposażone w technologię 11ac Wave 2 MU-MIMO, Beamforming, AirTime Fairness, Band Steering, zapewniając niezawodność i wydajność. 

Prosta konfiguracjaDo uruchomienia sieci wystarczą trzy proste kroki

 • Podłącz Office 1-2-3 do istniejącej sieci za pomocą switcha
 • Ściągnij program IP Finder utility i system znajdzie punkty dostępowe Office 1-2-3 automatycznie.
 • Wykonuj instrukcje wyświetlane w interfejsie użytkownika i w ciągu kilku minut skonfigurujesz swoją sieć Wi-Fi.


 • Kluczowe funkcje Office 1-2-3
  • Biurowe Wi-Fi dla firm zatrudniających do 100 pracowników.
  • Łatwy w konfiguracji, samodzielnie funkcjonujący i wstępnie skonfigurowany system Wi-Fi - zestaw zawiera trzy punkty dostępowe.
  • Bezpieczne i oddzielne sieci: trzy osobne sieci Wi-Fi, domyślnie biurowa, dla gości oraz dla urządzeń.
  • Bez dodatkowych kosztów: obsługa nie wymaga serwera ani licencji na dodatkowe oprogramowanie.
  • System Wi-Fi z możliwością rozszerzenia zasięgu: zestaw zawiera trzy punkty dostępowe AC1300 do montażu sufitowego. Zasięg można zwiększyć dodając kolejny punkt dostępu Office 1 AP. Maksymalna liczba obsługiwanych punktów dostępu wynosi 16 urządzeń.
  • High-Speed 802.11ac Wave 2 & Efficient MU-MIMO: Obsługuje wiele urządzeń jednocześnie, zwiększając ich wydajność.
  • Wysoka wydajność sieci Wi-Fi: technologia Beamforming AirTime Fairness (ATF) i Band Steering.
  • Wbudowany serwer RADIUS: Obsługuje aż do 256 kont.


  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

  Nadesłał:

  Edimax
  http://edimax.pl/edimax/pl/

  Komentarze (0)


  Twój podpis:
  System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
  Opublikuj własny artykuł
  Opublikuj artykuł z linkami


  Kalendarium

  Przejdź do kalendarium »

  dodaj wydarzenie »

  Ostatnio dodane artykuły

  dodaj artykuł »