Technologie » Internet

Edimax RE23S - najnowszy extender Wi-Fi AC2600

Edimax RE23S - najnowszy extender Wi-Fi AC2600
Zobacz więcej zdjęć »
W odróżnieniu od innych urządzeń do rozszerzania zasięgu Wi-Fi, Gemini RE23S zapewnia szybsze i silniejsze połączenie o lepszym zasięgu dla płynnego połączenia roamingowego w Twoim domu. Gemini RE23S może również opcjonalnie stworzyć niezawodny punkt dostępu, wzbogacając domową sieć o WiFi.

Jedna nazwa Wi-Fi i niezawodny roaming

Stabilne połączenie z siecią Wi-Fi podczas poruszania się po domu. Bez konieczności konfigurowania i łączenia się z różnymi sieciami podczas wchodzenia do różnych pomieszczeń. Używaj jednej nazwy Wi-Fi dla całego domu.

Plug and Play w trybie punktu dostępu


Gemini RE23S w trybie AP został zaprojektowany tak, aby był łatwy w konfiguracji i zarządzaniu. Co więcej, można łatwo podłączć  dodatkowe Gemini RE23S, aby wzbogacić przewodową sieć domową o Wi-Fi.

Większa prędkość w standardzie 11ac

Uzyskaj najnowszą technologię 11ac z dużą szybkością do 2600 Mb/s (N800 Mb/s + AC 1733 Mb/s) i jednocześnie rozszerz połączenia bezprzewodowe na 2,4 GHz i 5 GHz.

Zmień domowe Wi-Fi na dwuzakresowe

Główny router może dostarczać tylko jednopasmowe Wi-Fi? Bez obaw! Gemini RE23S może zapewnić niezawodne połączenia dwuzakresowe, pozwalając cieszyć się wolnym od rozłączeń oraz opóźnień Wi-Fi na wszystkich urządzeniach.

Strumieniowanie wideo dzięki MU-MIMO

Dzięki MU-MIMO (Multiple User - Multiple Input Multiple Output) Gemini RE23S obsługuje cztery strumienie naraz i wiele urządzeń jednocześnie, zapewniając najszybszą prędkość i nieprzerwaną łączność Wi-Fi.

Funkcja iQ Setup

Zawiera przyjazną dla użytkownika funkcje konfiguracji iQ Setup, które wykorzystuje przeglądarkę do inteligentnej, automatycznej i szybkiej instalacji. iQ Setup automatycznie wykrywa dostępne sieci Wi-Fi w pobliżu i pomaga nawiązać połączenie w ciągu kilku minut

Gigabitowa wydajność

Gigabitowy port Ethernet Gemini RE23S umożliwia podłączenie przewodowego urządzenia, takiego jak konsola do gier lub smart TV, w celu szybkiego i stabilnego połączenia przewodowego, co ułatwia udostępnianie plików, zdjęć, muzyki i wideo w sieci domowej.

Łatwość konfiguracji z routerem dzięki iQ Setup

Uniwersalna kompatybilność i łatwa, oparta o przeglądarkę konfiguracja (iQ Setup) do szybkiej i łatwej instalacji.

Cechy główne:

 • Roaming Wi-Fi w domu: Wymień swój extender WI-Fi na nowy, dzięki któremu sieć Wi-Fi będzie zawsze podłączona, extender RE23S zapewni bezproblemowe i szybkie roamingowe połączenie Wi-Fi.
  - Bez kłopotów z przełączaniem sieci Wi-Fi i wpisywania haseł.
  - Niezawodne Wi-Fi, które pozostaje podłączony, gdy poruszasz się po domu.
  (Działa z każdym urządzeniem z serii Edimax Gemini, które obsługuje roaming Wi-Fi.)
 • Tryb Punktu Dostępu: Podłącz i używaj, aby utworzyć punkt dostępu Wi-Fi, aby rozszerzyć przewodową sieć domową o funkcję Wi-Fi.
 • Większa Prędkość 11ac: technologia AC2600 zapewnia jednoczesne, dwuzakresowe Wi-Fi o prędkościach: 800 Mb/s dla 2,4 GHz i 1733 Mb/s dla 5 GHz.
 • Dwuzakresowa sieć Wi-Fi w domu: Ulepsz jednozakresowe Wi-Fi 2,4 GHz na dwuzakresowe z lepszym zasięgiem bez konieczności wymiany routera.
 • 11ac MU-MIMO: Najnowsza technologia 11ac obsługuje cztery strumienie i dzięki temu umożliwia transmisję do wielu urządzeń jednocześnie.
 • Beamforming: dzięki obsłudze formowania sygnałów kierunkowych, zwiększona zostaje wydajność, niezawodność i zasięg Wi-Fi, wolniej też spada siła sygnału w miarę wzrostu odległości.
 • Gigabitowy Ethernet: uzyskaj szybkie, stabilne połączenie przewodowe z konsolą do gier, smart TV lub komputerem.
 • Kompatybilność: łatwa konfiguracja do współpracy z routerem


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Edimax
http://edimax.pl/edimax/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »